Mini Kamera

Abdullah313

Kullanıcı
Ben 2 gün bu siteyi farkettim ve belki 15 saattir inceliyorum-okuyorum. Bu konularda (define) hiçbir bilgim yok. Bu konuyu gördüm ve elimde bu endoskopi cihazından olduğu için yazayım dedim. Otg desteği olan her android telefon/tablette çalışır. Ben evdeki hela giderindeki ve tesisattaki tıkanıklara bakmak için almıştım yurtdışı sitesinden. Bende ki su geçirmez ve ucunda ledleri var ama görüntü hd olmasına rağmen herşeyi apaçık ayna gibi göstersin diye beklentiniz olmasın. Çünkü karanlık ortamda ledler kamera lensinin hemen önünde olması görüntüyü kısıtlı kılıyor. Gündüz ışığında sıkıntısızdır ama karanlıkda önündeki 30 cm. civarı daha net ötesine göre. Alacak olan varsa bunu dikkate alsın.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
define bigilerini bizlerden doyasıya alabilirsin inşaallah.
ana amacı olsa da ,sitemiz sadece define ile ilgili değil,üye olanların kendine ait tecrübelerini paylaştığı,üyeleri bilgilendirdiği bir forum. tıpki senin yaptığın gibi. teşekkürlerimle hoş geldin diyorum.

Abdullah313

Kullanıcı
Hoşbuldum, çok teşekkür ederim. İnşaallah istifade edeceğimi umuyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TEVFiK

Vip Üye
ustam cok ise yarayan bir kamera eyerde elinde bir karot makinen varsa usteb vurdun kaya mezar odalarina bakmak icin 1 nomara cihaz bir arkadasimda komple er sey var boslukta deyerli metal testi yaptimi 3 cm lik karotlan usten deliyor buyle bir kamearaylan bakiyor ama ta coku icleri toprak dolgu oldundan dolayi asadaki malzeme gurulmuyor deye cok defalarca duydum var ama girisi balim tespi ediyorlar tam nerden girelecene .
Sa.a. vallahi bende yapıb satın alayım bari yaaaa hiç olmazsa çubuk ile arama derdinde kurtulmuş olurum