Mucize Filminde Bakara Suresinde Hata | Define işaretleri ve anlamları

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ALLAH şaşırtmasın ustam ben gitmedim ama anladığım
kadarıyla hatalı okumamı var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

karadayi

Kullanıcı
Ben gittim abim..hayatımdan kafamdan silemeyecegim bir filmdi inan bana....seneler once gercek yasanmış bir hikaye zaten...birazcik anlatayım. Kòye yardım icin sehirdden ogretmen geliyor..ama kar kısdan dolayı yollar kapanınca ogretmen kòyde mahsur kaliyor..köyünde bir tane delisi var. kolu bebeklikten bùkùk kalmıs,aģzından salyalar akan,hayvanlarla konusan ve sùrekli evlenmek isteyen..deliye kim kız verir hic kimse..ama bigùn delinin babası şehire gidiyor ve hapishanenin ònùnden gecerken vurulmak ùzere olan adamı yere dùsùrerek ölùmden kurtariyor..adamda oglun varsa yarın al gel kızım var sana vereyim diyor..fragmanında gormùssùnùzdùr.adam " benim oglum sakat" diyor "adamda kalbi sakat olmasin "diyor .gidip kızı istiyorlar ama kız gùzeller gùzeli..kòye geliyor ama normal bir insan deliyle yasayabilirmi ? Kizda hem gitmek istiyor hemde acıdıgı icin birakip gidemiyor..çunku koydeki kızlar hepside cirkkin bakimsiz agzi kokan kızlar ve bu guzel kızın nasil deliyle yasadigini cesme basinda dalga geciyorlar agzidan leş gibi salyalari akiyor nasil yasiyorsun onunla fillan diye.bu konusmalara dayanamiyor gitme karari aliyor ve . Koye gelen ogretmen bir yolunu buluyor adamı kızla birlikte mùcizevi sekilde degistirriyorlar :) degismesinide filmde gòrun :) ama sùnuda soyleyim bir yandanda cok komik recep ivedik komedi filan degil yani o kadar. :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Filme gidecek olan vardır belki, konuyu neden anlattın dayı :),
Neyse internete düşmüş zaten.
müthiş bir film.
Lakin büyük hata şudur ki, kız isteme sahnesinde evlenecek kıza bakara suresi kaç ayet diye soruluyor, kız 268 ayet diyor. Aferim kızım diyip sahne değişiyor. Isin ilginç yanı filmdeki bu hata hiç paylaşılmamış, hala hatayı farkeden bir yetkili yokmu Özür dileyecek.

karadayi

Kullanıcı
walkman abim haklisin filmi anlattim ama asıl sonucu açık biraktim hatirlatayim :D bi de filmi izlerken ki duyguyu zaten anlatamam izlemenn lazim ;)

karadayi

Kullanıcı
Bozkurt kardesim hakli bakara suresi kac ayet diye soruluyor okunmuyor...durduk yere gunaha girmeyin...

karadayi

Kullanıcı
bozkurt abim olurya giden vardır gidemeyen vardır diye anlattım konuyu :)