mühür,yazı,oyma,at nalı, ustalar yorum lütfen

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: mühür,yazı,oyma,at nalı, ustalar yorum lütfen

sondan ikinci resimde muhteşem derecede gizli bir kaç figür var onları hem kuru hemde fazla ıslak olmadan keşke çekebilseydin.
gizli bir kadeh veya vazo bardak vs.onun hemen uzerinde papatya şeklinde bir işaret yanı başındaki gizli bir haç.yerin 10 numaralaran ama üzerinden geleb,ilecekmisin bilmem..yanlız burası beni aşar umarım uğraştığına deyecektir çok ağır işçilik ister bi okadarda tuzak vede tehlike arz eder.tabi bu benim görüşüm...
yeni üyeliğinizde hayırlı olsun şimdiden...

evet herşey kilise ile ilintili değil mi? kuş bile var süslü güzel bir kuş. şimdi konu açan arkadaşımıza düşen bize alanı göstermek olmalı. ihmal etmemeli. ihmalkarlık nasipsizliğin ilk ve en önemli sebebidir ! çevreyi anlatan resim.. bi zahmet.. :D dua edelim ne nescafe için bir pastırma yazı olsun .

Son düzenleme:

şahin

Kullanıcı

O B yeva XP bu yazı aynı kayada işe o kayaya çok dikkat et. o ve ters bB ve X gördum ama p görunmuyor. kakayı yosundan temızleyıp ıslatıp ıslak kuru uzak yakın fotola ımkanın varsa metal testı yap.

ayrıca karşılasılan bu işaret tepe yamacında orta yerlerde ıdı tepenın yamac ortasında ıdı ve tam karsısında karıs teped e1 adet daha vardı ve ikisinin ortasına denk gelen yerde zemınde sunaklı bır adet daha vardı. karsılıklı olanların kendısı bırı oda dıreyı kasa her ıkısıde dolu çıkmıstı. ama fesatlık ve ekip içi kazık atma nedenı ile kımseye yar olmadıgı gıbı ıkıde ölu verdıler.

nescafeegold

Kullanıcı

degerli harbici ustam bu yorumlarinizdan sonra hemen gidip fotograflamak istiyorum ama kar yagdi artik yaza kaldi cevrenin fotograflanmasi hem yaza musait olursaniz buyrun beraber gidelim cevrede buna benzer cok yerler var :)

nescafeegold

Kullanıcı

selam ustalar hafta icinde olmayan ustalarinda yorumunu bekliyorum