Mükemmel Bi Figür Tek Kelime Ile Muhteşem.

**seyyah**

Kullanıcı
img-20170414-wa0011-3118e-b5d06.jpg

banada leylek gibi geldi

grasviti

Kullanıcı
İron kardeş bu fotonun biraz arkadan çekilmiş fotosu vardı yani kayayı kople göreceğimiz bir şekilde 5mt civarda kasası olması lazım boynunu bulmuş uyur vaziyette tam boyun kısmının az aşağısını fotolarmisin kasa az altta kalmış sanki

GraSviTi

yoksul

Kullanıcı
arkadaşlar birde bu fotoya tersten baksanız sanki zıplamış bir kurbağa -lakin arka ayağı manalı yapılmış yön vermiş gibi

İRON

Kullanıcı
İnşallah sana aittir;1 Sıçrama mesafesinde yani 1,5mt yada 2mt de hediyesi olmalı,Derenin kazan yapan yerindede ana malı olmalı,bulunduğu kayada da giriş aranmalı,Hayırlı olur İnşallah hakkında,Kayanın bütününü görebilseydik keşke,Defineside Altına işaret ediyor
Mübarek insan bize ait olması bişey değiştirir mi, parası gitti diye duydum onun için uğraşma dım.
Yoksa resim duruyor yeri belli yani.

İRON

Kullanıcı
@KANAS_USTA inşaALLAH c.c en kısa zamanda ya bizzat gidip görecem yada gören arkadaştan yön vede çevre bilgilerini istiyecem.
Lakin şunu rahatlıkla diyebilirim etrafı komple arazi tarla buğday arpa yonca vs tarlaları mevcut.
Hafif az tatlı insanı yormayacak bi Yokuşu var.
Yakınında eski olmamakla beraber iki adet genç ağaç var.
Dere hemen alt tarafında kalıyor.
Bi ara o gören arkadaşla düğüne gittiğimizde bana uzaktan bak o sana gösterdiğim işaret taaa şurdaki tepede ki iki ağacın yanındadır.
Ondandır az çok coğrafî yapısını gördüm. Lakin yönlerini bilmiyorum. o arkadaşada sormamıştım.
Dediğim gibi inşaALLAH c.c arkadaşa sorar buraya yazarım yön bilgileri. Tşler mübarek insan Rabbim razı olsun inşaALLAH c.c

KANAS_USTA

Admin
Gardasim selamun aleykum.
Bu isarete medeniyet ve sahis gomusu olarak 2 cercevede bakalim;
Sahis gomusuyse şayet, mezarlik bölgesidir mezarlar bellimidir bilemem ancak bir mezar olarak bu mezarin başı digerlerinin aksine olup dayama catili kayalarla belirginlestirilmiste olabilir. Bu mezari es geçme. Bir diger onemli husus bu isaretin net 30 m ilerisinde kirmizi bir taş irice vr bu tasin içi para dolu olacak unutma.
Bu tas 30 m bilemedin 900 m dedir. Net uzakliktir bu ara mesafede olmaz.
Birde tepenin alt tarafinda yasli iri govdeli agac sor.
Medeniyet yönüyle baktiginda;
Bu isaret yine mezarlik ayni zamanda genelev ;)
Ha hic mi is cikmaz bundan takiki cikar çıkartırız Allahın izniyle.
Bak gardasim burda bulman gereken kesinlikle bir kuyudur bu kuyunun sayisi birden fazla ise agzi genis kuyu bizim kuyudur bu kuyunun tabaninda malzeme dogu duvarinda kapi acikligi olacak buradan ana mahsene gidilir. Peki nerde bu kuyu?
Kanalli tas bulacaksin gardasim belki 5 adim uzunluğunda en bariz kaniti budur.
Kaynak,selale..tümsek. bunlari pas geciyorum on bilgi olarak simdilik bunlari bir sor arastir.
Allaha emanet ol

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı
@KANAS_USTA A.s.v.r.berakatu.
Dediklerini öğrenmem için İşaretin olduğu bölgeye gidip bakıp araştırmam lazım.
Bu saydıkların ortada yoksa yol yöntem değişirmi acep? ?
Uzaktan baktığımda işaretli bölge komple tarla görünüyor. yani hemen taşlık kayalık alan yok diyebilirim.
Belkide vardır bilemem.
Yerinde görüp incelemem lazım.
Bi araştırayım belirgin somut bişeyler olursa tekrar bi konu açar, bi hasbihal da bulunuruz inşaALLAH c.c.
Mübarek insan çok teşekkürler sağolasın varolasın inşaALLAH c.c.
Kalın sağlıcakla selametle inşaALLAH u Rahman c.c.