Mükemmel ötesi uygarlık ve merdivenlere yorum

karizmam67

Kullanıcı
Cümleden selamünaleyküm ustalar şimdi sizlerinde bildiği üzere daha önce tek resim paylaşmıştım işaretlerin yanına gidememiştim ama bu qün sizler ve kendim için oraya gittim ve bakın neler getirdim neler çektim şimdi sizlerden isteğim el birliği ile burada neler yapabileceğim çok önemli..vede tek resim her zaman yanılgı olduğunu bu resımlerde göreceğiz uzaktan kapak gibi görünen yerlerın aslında kapak olmadıqını sadece doğal taşlar olduğunu göreceğiz.. benim görmediğim yerler harici sizlerde bilgi verirseniz sevinirim...burada başka nereler açılmamış sizlerde yardımcı olun beraber çözelim...ama çok zor ve el emek işçiliği çok büyük olan bi yer

Evet şimdi göz kamaştırmaya başlıyorum :)

ilk işaretlerimize uzaktan bakıyoruz

Sonra sol tarafına bakıyoruz

ve sonra sağ tarafına

işaretin ön tarafına bakalım bide yol ve yolun kenarında az akan bi dere

İşaretlerin olduğu kayaya en baştan biraz daha yakında bakmaya ne dersiniz :)

Ve sonunda işaretlerin olduğu kayaya varıyoruz ve karşımıza çıkan ilk işaretler

Kapağın açıldığı yerin sağında ve solundaki merdivenler merdivenler.HEPİNİZ ŞİMDİ AÇILAN KAPAĞIN İÇİNİ MERAK EDİYORSUNUZ DEMİ RESİMLERİN EN SONUNA ATICAM ONU :) O SÜPRİZ OLUCAK

kayanın arka yüzünden fotoğraflar

VE İŞTE SON OLARAK BENN :)

VE mahsene iniş sanırım. içerisi çok fena giremedik..

VE ORADA ÇEKTİĞİM BÜÜTÜN RESİMLER KARIŞIK

BURADA ALTINA EĞİLİP BAKTIĞIMDA KEMİKLER VARDI İNSAN KEMİKLERİ İÇERİSİNİN FOTOSUNU ÇEKEMEDİK KARANLIKTI.

BU AATACAĞIM RESİM KAYANIN EN ÜSTÜ DÜZLÜK ALAN VE KAYA MEZARLARI VAR..SİZLERDE ANLAYACAKSINIZ ZATEN

karizmam67

Kullanıcı
Cevap: Mükemmel ötesi uygarlık ve merdivenlere yorum

BU RESİMDE KAPAK VAR DİKKAT EDERSENİZ ELLENMEMİŞ

KAPAĞA İNEN MERDİVENLER

BURASI DİKKATİMİ ÇEKTİ AYNI GİRİŞ GİBİ DURUYOR ?

bütün resimleri attım arkadaşlar bu kadar dikkatimi çeken yerleri gösterdim söyledim şimdi benim göremediğim yerleri sizler söylermisiniz...???

Gitti

Kullanıcı

Eğer üniversitelerde definecilik bölümü olsaydı burası bircok definecilik mevzunu birarada barındırdıgı icin staj yeri seçilirdi kesin .)

İndiana Jones in filmlerindeki kadar muhteşem biryer.
Gözetleme kulesi tarzı bir noktamıdır veya yol kontrol noktasımıdır veya mabetmidir herne ise ustalarımız aydınlatıcaktır sizide bizide.
Konuyu merakla takip edicem.
İkincisi ; bu tarihi izler dokular varken sen ve arkadasının yakışıklılıgı kimsenin dikkatini çekmez .))

Ayrıca 5 harfli dostlarımız (polis) de fotograflarınızı eminim begeniceklerdir o bölgede icraat yaptıgınız vakit .))

cantar

Vip Üye

arkadaşımızda üniformasını giymemiş olsa orada sanırım pek rahat gezemezdi diye düşünüyorum.Yer olarak mükemmel bir yer hiç bir merdiven orada sebebsiz yapılmamış alakasız yerlerde merdivenler var her merdivende ebediyete sonsuz hayata giden basamaklar olarak düşünüyorum merdiven yapacaksınız belli bir amacı olmayacak ters bir düşünce..........
sanki peru daki tapınaklar gibi bir yer ..............

ASİAVCI

Kullanıcı

ANKARA acıncılar cıkışında otoban kenarındaki bu yeri yoldan gecerken resimlemek nasip oldu bana ama bu kadar yakınına gitmamiştim hiç sayenizde.

burasi sit alanıdır ve birzamanlar bekçiside vardı acılmış tunelin içi kum cuvallarıyla doldurulmuştu giren olmasın diye bazı noktalar göze batıyor fakat sakıncalı olduğu için size şuraları araştırın diyemiyeceğim emeğiniz için tşklr

ersan

Admin

hosgeldin ve sefalar getirdin aramiza ,,karizmam67,,usta ve iyi forumlar dilerim .
bu yer ta da acilmamis bir kaya mezari var burdan ben mi uyle gurdum acab cok net beli oluyor .

Gitti

Kullanıcı

Demek Ankarada bu yer.
Ondan bi kanım ısındı demekki .)
Tam olarak neresinde asi ustam?
Bigün yolum düşerse gidip gezeyim burayı.

EKE

Kullanıcı

valla o yolu ıyı bılırım ustam bu 5 harflı kardeslerımızın cevırme yerıdır ora yakın bı zamanda oradan gecıcem ınsallah uzaktan gorunuyomu ustam

ASİAVCI

Kullanıcı

valla o yolu ıyı bılırım ustam bu 5 harflı kardeslerımızın cevırme yerıdır ora yakın bı zamanda oradan gecıcem ınsallah uzaktan gorunuyomu ustam