Mükemmel ötesi uygarlık ve merdivenlere yorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: Mükemmel ötesi uygarlık ve merdivenlere yorum

emeğinize sağlık kardeşim. karşı yoldan geçerken dikkatimizi çekmiş ,uzaktanda olsa alanın tarihi kokusunu nefeslenmiştik. verdiğiniz emek bize daha yakın görme imkanı verdi.
öyle bir yerde bu kadar rahat hareket etmenizide hayret etmedim değil. sit alanıdır resmi bir izinde söz konusu değildir. bizler bu nedenle yoruma girmeden,verdiğiniz emeğe saygı gösterir şapka çıkartırız.
sağlıcakla nice paylaşımlarda buluşmak dileği ile...

Gitti

Kullanıcı

En azından burası nedir ne amacla kullanılmıştır gibi ayrıntılar hakkında yorumlar yapsanız ustalarım.
Bizde aydınlanmış oluruz.
Uzun zamandır paylaşılan konular arasındaki en iyi mekan belkide burası.

**seyyah**

Kullanıcı

usta yer güzel ama burda birşey söylemek doğru olmaz oarada gören bilir herşeyi bu konuya bir belgesel çekilir bence emeğine sağlık bizede sadece bakmak düşer güzel bir görsel açılmamiş yerler var ama.:))) kolay gelsin.

karizmam67

Kullanıcı

ustam ben bu yoldan hergün geçiyordum tam 2 sene boyunca dert oldu bu işaretler içimde en son 1 gün dedimki yarın otobanda inicem ve oraya gidicem indim ve gittim yanımada bi usta daha aldım inceledik farkındaysanız hava yağmurlu :) yağmur kar demedik ve komple dolaştık orayı vaktimiz kısıtlı olduqundan hızlıca dolaştık ama bidahakine komple dolaşacaz..açılmamış yer çok var sit alanı aama çekinmeden girdik gezdik içerisi çok karanlıktı o içerde kapatmışlar hep...ama harika bir yer....