MÜZİK | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
@sedegor inanki bunları yüklerken aklıma geldin sedegor şimdi burda olaydı dayanamaz sazı alır eline iki türkü söylerdi diye delide çatacak adam arıyordu senin üstüne gönderirdim de sen yoktun o saatte deliyle biraz cebelleşirdin ;) oda durmaz senden bir iki şarkı videonu at derdi

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
@sedegor inanki bunları yüklerken aklıma geldin sedegor şimdi burda olaydı dayanamaz sazı alır eline iki türkü söylerdi diye delide çatacak adam arıyordu senin üstüne gönderirdim de sen yoktun o saatte deliyle biraz cebelleşirdin ;) oda durmaz senden bir iki şarkı videonu at derdi
O buradaydı Gardaş demin :(

Bıraktım Aşkı Sevdayı Unutur oldum Dünyayı, Tek başına Yaşamayı , Ölesiye İstiyorum :(

Bu ara bunu Söylüyorum Gardaş :( yazan İyi yazmış :(

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@GÜLBAHÇELi Gardaş aldırma bağlamayı elime dertlendiripte gece gece :(
He aynen öyle olurdu yiğido al bağlamayı eski günlerdeki gibi at gelsin videoyu sesin duyak yine

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
He aynen öyle olurdu yiğido al bağlamayı eski günlerdeki gibi at gelsin videoyu sesin duyak yine
O gün attıgım eskilerdendi heralde :( Tarzımı degiştirdim Gardaş :( Bağlama yanımda yok Mekanda uygun degil :(

Hele sana zahmet bul şu Türküyü sen at :(

Bıraktım Aşkı Sevdayı Unutur Oldum Dünyayı Diyorya :( onu