Muhterem Arkadaşlarım Ve Değerli Üyelerimiz, | Define işaretleri ve anlamları

Muhterem Arkadaşlarım Ve Değerli Üyelerimiz,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
9803.jpg

istikrarlı yönetim ,üyelerimize ,usta ,üye yaklaşımından ziyade abi kardeş sevgisiyle özverili bilgi paylaşımlarını benimseyen ustalarımız sayesinde,
huzurlu bir ortamın tesisi ve bilgi yüklü paylaşımlar ,
avatırını paylaştığım cüneyt35 üyemizle ,
sitemizin 9000 sayısına ulaşmasını sağlamıştır. bazı sitelerde olduğu gibi hiç bir fason üyemiz olmayıp sitemizin gerçek üye sayısıdır.
ben ,kurulduğu ilk andan bu güne kadar emeği geçen yönetime,ustalarımıza ve vasıflı her üyemize teşekkürlerimi sunuyorum.
sevgili üyelerimizede,
sanal ortamdan ziyade, bir aile ortamı içinde olmanın bilincinde ,sitenin düzenine azami gayret gösterdikleri içinde kalbi sevgilerimi sunuyorum. sizler gibi değererle beraber olduğumuz için de gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum.
umudum ve dileğim, örnek gösterilecek bu kadrolarla ,nice yıllara ve nice sayılara birlikte ulaşmaktır.
sağlıcakla kalınız ALLAH a emanet olunuz.
cnyt kardeşim resim bozuk çıktı .lütfen kusura bakma.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
dikkatin ve açmış oldugun konu ıcın tesekur ederız abi,
senınde bahsettıgın gıbı sıtemızde reklam ve spam uye bulunmamakta, ve bunun oluşmaması için buyuk çaba göstermekteyız.
uygunsuz konu açmaları uygunsuz reklam türü paylaşımlar yapmaları, sitemiz içindeki arkadaşları rahatsız ediyordu. bunun önüne geçtik çok şükür.
@cnyt35 arkadaşımıza tesekkur eder daim olmasını temennı ederız.

MAVRAN

Super Moderatör
9803.jpg

istikrarlı yönetim ,üyelerimize ,usta ,üye yaklaşımından ziyade abi kardeş sevgisiyle özverili bilgi paylaşımlarını benimseyen ustalarımız sayesinde,
huzurlu bir ortamın tesisi ve bilgi yüklü paylaşımlar ,
avatırını paylaştığım cüneyt35 üyemizle ,
sitemizin 9000 sayısına ulaşmasını sağlamıştır. bazı sitelerde olduğu gibi hiç bir fason üyemiz olmayıp sitemizin gerçek üye sayısıdır.
ben ,kurulduğu ilk andan bu güne kadar emeği geçen yönetime,ustalarımıza ve vasıflı her üyemize teşekkürlerimi sunuyorum.
sevgili üyelerimizede,
sanal ortamdan ziyade, bir aile ortamı içinde olmanın bilincinde ,sitenin düzenine azami gayret gösterdikleri içinde kalbi sevgilerimi sunuyorum. sizler gibi değererle beraber olduğumuz için de gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum.
umudum ve dileğim, örnek gösterilecek bu kadrolarla ,nice yıllara ve nice sayılara birlikte ulaşmaktır.
sağlıcakla kalınız ALLAH a emanet olunuz.
cnyt kardeşim resim bozuk çıktı .lütfen kusura bakma.
USTAM Uzun zamandır takip ediyordun 9000 üyeye ne zaman ulaşırız diye beni geçtin kutluyorum. cüneyt35 üyemizi de kutluyorum.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Elhamdülillah..
Kıymeti hocam ben üye sayısını takip etmiyordum güzel kutlu bir haber oldu sitemiz gerek elit kadrosuyla gerekse kıymetli üyeleriyle hakikaten göz kamaştırıyor Mevlam birlikteliğimizi rızasına uygun çizgide daim eylesin cümlemizi sevdikleriyle birlikte mutlu mesut bahtiyar eylesin nice dokuz binlere el ele gönül gönüle inşAllah...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Maşallah
Allahümme Barik Fihi...
9 bininci üyemiz@cnyt35
Mekanımıza hoş geldin
Seninle ve sizler ile
Nice 9 binlere