Muhteşem benekli yılan ve ok işareti. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Muhteşem benekli yılan ve ok işareti.

Gitti

Kullanıcı
Cevap: Muhteşem benekli yılan ve ok işareti.

tepeye dolana dolana çıkan (patika değil) kervan yolu olmalı.öncelikle tepeye çık.suyu bol kaynak suyu olmalı çatalı orada görürüsünüz..

Anlaşıldı ustam bunuda not alıyorum.
Elimde sayenizde bircok argüman oldu.
İnş o mevkiide karşılıgını bulurum bu bilgilerinde biraz sbepleniriz şu zor günlerde.

İRON

Kullanıcı

Ustam yılanı görünce zaten tuzak vs aklıma ilk gelen şey oldu :)
O hacların oldugu kayanın ıslatılmıs güzel fotosu vardı aslında ama alamadım yogunduk biraz.

Biraz fikir sahibi olup nereye yönelmemiz gerekir bu konuda yorum alabilirsek bölgeye gidip harikulade fotolarla dönebilirim.

Not: Bu fotografı gören adamın teki 60 bin tl teklif etmiş bu yeri bulan şahsa :)
Oda kabul etmemiş.
Adam sadece parayı al yeri göster demiş :)

aga.şöle diyim sana,
şayet civarda 1 yada 1 den fazla oyma ile kare oyma bulursan işin çözümü kolaylaşır.zaten işaretlerin çoğu burayı özetler nitelikte.yılanın dili bir muddet sonra bir yerde birleşen patika yol veya dereyi ifade ettiği gibi;mahsenden girişte tunelin ikiye ayrılıp ayrı ayrı odalara girmesinide göz onunde bulundurmanız gerek.bu sölediklerimi sallayarak yada atarak yazmıyorum belirli bir bilgi dahilinde aktarıyorum yardımcı olabildiysek sizlere ne ala bize.olamadıysakta yorumu o işaretlere uyan eye arkadaşımızın yorumunu dikkate alırsınız.
NOT:eek: haçların manası kanaatimce ozamanın buyuk insanların ir araya toplanıp gömdükleri malları ifade eder.zehir ve tuzak kısmınada inş ilerki zamanda musait olduğumda devam ederim şimdilik acil bi işim çıktı hititli kardeş selametle kal inş..hayırlı gunler.

Gitti

Kullanıcı

aga.şöle diyim sana,
şayet civarda 1 yada 1 den fazla oyma ile kare oyma bulursan işin çözümü kolaylaşır.zaten işaretlerin çoğu burayı özetler nitelikte.yılanın dili bir muddet sonra bir yerde birleşen patika yol veya dereyi ifade ettiği gibi;mahsenden girişte tunelin ikiye ayrılıp ayrı ayrı odalara girmesinide göz onunde bulundurmanız gerek.bu sölediklerimi sallayarak yada atarak yazmıyorum belirli bir bilgi dahilinde aktarıyorum yardımcı olabildiysek sizlere ne ala bize.olamadıysakta yorumu o işaretlere uyan eye arkadaşımızın yorumunu dikkate alırsınız.
NOT:eek: haçların manası kanaatimce ozamanın buyuk insanların ir araya toplanıp gömdükleri malları ifade eder.zehir ve tuzak kısmınada inş ilerki zamanda musait olduğumda devam ederim şimdilik acil bi işim çıktı hititli kardeş selametle kal inş..hayırlı gunler.

Ustam o nasıl laf,her yorum kıymete şayandır benim gözümde.
Ben her ustanın her üye arkadasın yorumunu not alıyorum kagıdıma.Bölgeye intikal ettigimizde bu yorumlardaki ayrıntılara göre incelemede bulunucam nasip olursa.

Hepinizin agzına saglık emegine saglık üşenmeden yorum yapıyorsunuz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim, klasik bilgilerle bu yılanı çözüme kavuşturmak,deveye hendek atlatmaktan farksızdır. yılanın çözümü bir mezar bulgusu gibi değerlendirilmemeli.bunların on beş cm.den küçükleri eşkiya ,büyük olanlar ise hükümdarlığın sembolü olduğu gerçeği önemini sanırım anlatmaya yetecektir.geniş bir alana ve farklı yönlere ,birden çok işlem yapılmış olduğundan hareketlede üzerindeki ve yanındaki bulgularla ancak çözüme kavuşturulabilir.
neden düz değilde kıvrımlı değilmi. üzerindeki murç izleri ne anlam taşıyor. ağzı neden çatal. kuyruğu dahi üçgen.en azından bunların anlamı bilinmeden ne yapılabilir. bilinen yöntemler dışında ,hesap üzere yapılmamış olsa zaten arkadaşınız,bir kaç noktasına ulaşırdı.
burda öncelikle baş tarafı ile kuyruktaki üçgen kısım ölçülerek yönlerine....
ayrıca,üzerindeki murç iz sayısı doğru ise, güney doğu, kuzey batı ve doğu yönlerinde üç ayrı gizlisi daha mevcut. üç tarafındanda dönemin patika yolu mevcut. üçüde yolun yılan tarafında aranacak. ikisi yola yakın sadece doğudaki yolun biraz daha yılan tarafında olacak. tahribata uğramadıysa bu patikalar durur. yalnız öylesine doğal görünümde kapatılmışlardırki,tesbitini nasıl başarırısınız bilemem.
soruna cevaben mezarıda, odasıda var. bunların mezarı bildiğimiz türden değil aranılan türdendir.büyük ağalarınada odalarında rastlanır.
RABBİM hakkınızda hayırlı olanı nasib etmesi temennisiyle kalbi sevgiler.

Gitti

Kullanıcı

muhterem kardeşim, klasik bilgilerle bu yılanı çözüme kavuşturmak,deveye hendek atlatmaktan farksızdır. yılanın çözümü bir mezar bulgusu gibi değerlendirilmemeli.bunların on beş cm.den küçükleri eşkiya ,büyük olanlar ise hükümdarlığın sembolü olduğu gerçeği önemini sanırım anlatmaya yetecektir.geniş bir alana ve farklı yönlere ,birden çok işlem yapılmış olduğundan hareketlede üzerindeki ve yanındaki bulgularla ancak çözüme kavuşturulabilir.
neden düz değilde kıvrımlı değilmi. üzerindeki murç izleri ne anlam taşıyor. ağzı neden çatal. kuyruğu dahi üçgen.en azından bunların anlamı bilinmeden ne yapılabilir. bilinen yöntemler dışında ,hesap üzere yapılmamış olsa zaten arkadaşınız,bir kaç noktasına ulaşırdı.
ayrıca,üzerindeki murç iz sayısı doğru ise, güney doğu, kuzey batı ve doğu yönlerinde üç ayrı gizlisi daha mevcut. üç tarafındanda dönemin patika yolu mevcut. üçüde yolun yılan tarafında aranacak. ikisi yola yakın sadece doğudaki yolun biraz daha yılan tarafında olacak. tahribata uğramadıysa bu patikalar durur. yalnız öylesine doğal görünümde kapatılmışlardırki,tesbitini nasıl başarırısınız bilemem.
soruna cevaben mezarıda, odasıda var. bunların mezarı bildiğimiz türden değil aranılan türdendir.büyük ağalarınada odalarında rastlanır.

Ustam agzına saglık.
Harfiyen not alıyorum ddiklerini.
Belki sizlerden birinin tarifi sebep olur ve nasiplenir hayatımızı düştügü cukurdan cıkartır yasayabiliriz.

İRON

Kullanıcı

ikizceli usta yine yaptın yapacağını..

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

bende bu işaretin orijinal evrağı vardı 25 sene önce arkadaşımdan almıştım, tüm evraklarla birlikte çöpe atılmış evde, çizmeye kalksan kağıt üzerinde çizemessin, resimde ters düz görükür elbette, yalnız burda ok işareti matematiği değiştiriyor, kim attıysa bu tuzak var yalanını herkes inandı, yılanın şifresini bilmeden yalanına inandılar, ben sana bir güzellik yapacağım küçüğü için elbette, bana mail ile ulaş sana sayılı para yerini vereyim arkadaş, işareti kırma gaza gelme, o yılanın kafası doğuya kuyruğu batıya bakar, doğusuna bir patika yol devam eder türbe yerine çıkar, türbe çaput bağlanan ağaç ta olabilir, yılan çok alengerelidir, bizzati kraliçe sembolüdür, çok zengindir zira mücevheratları bile vardır. hoşçakal

impossibleman

Kullanıcı

Dili çatal yapmış ise yatır yada çaput bağlama yerine giden yol vardır. yolda ev yerini bul Hititli kardeşim. Ev yerini bulduysan iş tamamdır sanırsam. :) Para herzamanki yerinde...

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

that is not true direction impossibleman, you need good a teacher. take care

impossibleman

Kullanıcı

that is not true direction impossibleman, you need good a teacher. take care

Je ne veux pas attirer l'attention
Üstad herşeyi bilmek zor. Bizler tecrübeleri sunuyoruz. İşaretlerin benzerliği olunca elimizden geleni söylemekte esirgemeyiz kardeşlerimizden. Sizinle yatır konusunda hemfikiriz sanırım. Yatırında sahte olması lazım benim bildiğim kadarıyla. Bu arada bizim buralara gelipte çay içmeden gidiyorsunuz. Bekliyoruz bir ara. :)

Son düzenleme: