Mujde Tasi.

ersan

Admin
ustalarim burda bir dikatli baklildimi yonulmus ve sonradan horasanlan yapistirilmis bir mude yeri oldu beli oliuor.cubuklar burda bronz cekimi verdiler .

TEVFiK

Vip Üye
merak ettim ersan kardes artık bu işi yanı arama isıni arazide dolaşma işını bırakman gerek.cubuklarınla eger dogruysa cok mal cıkarmış olmalısın.yorumumu yanlıs anlama.
merak ettim ersan kardes artık bu işi yanı arama isıni arazide dolaşma işını bırakman gerek.cubuklarınla eger dogruysa cok mal cıkarmış olmalısın.yorumumu yanlıs anlama.
Evet Bende aynı düşüncedeyim.;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

burada çok daha ciddi boyutta yapıt olduğu görünüyor ersan usta.
giriş yönü dahi belli. tespit etmedinmi yoksa. etmişsen bir açıklayıver.
tılsımx1 ,nerelerdesin hemşerim. gören hacı olacak. fındığamı boğuldun yopksa:D

wolf_52

Kullanıcı

TEVFiK

Vip Üye
ersan ustam bende aynını düşünyorum, merkez bankası gibi adm olman gerek, değilsende ozaman farklı düşnyor insan otamatikmen...:(
S.a. Sayın Ustam Vallahi (bakınız oruç ağzım ile yeminde ediyorum ) (maşallah) ben ersan ustam gibi aynı şeyleri yaşamış olsaydım veya karşılaşmış olsaydım Ooooooooo..şimdiye banker Tevfik olur çıkardım.:D :D Saygılar.

sevo78

Kullanıcı
S.a. Sayın Ustam Vallahi (bakınız oruç ağzım ile yeminde ediyorum ) (maşallah) ben ersan ustam gibi aynı şeyleri yaşamış olsaydım veya karşılaşmış olsaydım Ooooooooo..şimdiye banker Tevfik olur çıkardım.:D :D Saygılar.
o ish biraz sikar ustam .... yakalarsalar 24 sat icinde davaya bakarlar sonrasi hapis......biz burda 100/100 emin olmadan ...riske girmeyis