Mululukların En Güzeli Dostlarla Paylaşılandır

ASİAVCI

Kullanıcı
tüm iyi dileklerini sunan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım güzel temennilerinizden dolayı ALLAH cumlemize bu tür güzel şeyler yaşatsın tum evlatlarımızın yolu vede bahtı acık olsun

TEVFiK

Vip Üye
gönülden tebrik eder,sağlık sıhhat dolu bir yaşam dilerim.
kızımızın yüzündeki gurur ,haklı olarak sana da yansımış erol kardeşim.
yalnız gençlerin yanında yaşlılığımız daha çok açığa çıkıyor. acaba daha yaşdaşlarımızlamı resim versek ne yapsak.:D
S.a. yok ustam yok Asi avcı Ustamızda Maşallah genç ben abisi sandım.:D Allah Kızımıza dahada ileri okumaları için yolun açık,zihni'ni açık etsin
Allah Asiavcı'Ustamında cebini kabarık etsin.:D der Saygılarımı Sunarım.:p

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Vatanı sevmek bayrak sallamakla olmuyor ülkeye iyi eğitimli gençler yetiştirmek en büyük perverliktir gençlerimizin ucuz iş gücüne mahkum etmeyelim sonra vatanın bayrağı değil işe alanın bayrağını sallatıyorlar abileri her Türk genci okumalı .

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam sevincinizi yurekten paylasiyorum ALLAH(cc) dan daha iyi yerlere gelmeyi vatani milleti icin hayirli bir evlat olmasini dilerim insALLAH enkotu gunun boyle olsun ustam RABBİM insALLAH butun İSLAM alemine boyle mutluluklarimi eksik etmez yegenimizede iyi dileklerimiz le ALLAH(cc) selami uzerinizden hic eksik olmasin saglikli huzurlu ve mutlu olun İNS-ALLAH