Musluman Mezari Susu Verilmis Sahte Mezar | Define işaretleri ve anlamları

Musluman Mezari Susu Verilmis Sahte Mezar

deniz10

Kullanıcı
merhabalar arkadaslar
bugun benim bodrum tarafinda oturan bir arkadasim tarafindan bana birkactane fotograf geldi.
yazin bu yer hakkinda birilerinden biseyler duymustum ilgimi cekmisti.
bu koyde eskiden rumlar yasarmis.
bu rumlar giderken boyle sahte musluman mezarlarina gomuleri gomerek giderlermis dogru olabilirmi?
fotografi acikliyayim: mezarlik ve bu mezarin aynisindan 2 tane var ve tam ortalarinda buyuk bir agac var baska biyerde bu buyuklukte bi agac yok acaba bu isaretmi.
bide simdi cami olan yer var eskiden kiliseymis dediklerine gore.
yani diyorumki kilise bu mezarlarin altina gommus olabilirmi ne dersiniz ?

deniz10

Kullanıcı
bu mezarlar tam olarak kibleye bakmiyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kaedeşim öncelikle hoş geldiniz bu tip söylentilere itibar etmemenizi tavsiye ederim belge bilgi iz işaret bir referansınız olmalı kıble yönünde hata yapılmış olabilir zan ile hareket etmek doğru değildir bu nedenledirki bir çok kültür mirasımız tahrip edilerek yok olmuştur.. doğrudur müslüman mezarı süsü verdikleri olmuştur lakin bütün araştırma ve incelemelerinizin bu varsayımı yüzde yüz teyid etmelidir sevgiyle...

deniz10

Kullanıcı
ama eminmisiniz cunku bu mezarlarin tam sol caprazinda eski kilise var genel olarak zamaninda orda toplanan paralar biyere gomulurmus. etrafta arastirma yaptik kimse bu mezarlarin kime ait oldugunu bilmiyor yani bu iste hicbisey yokmu