Namaz Kılma Taşı Diyorlar-sizce Bir Anlamı Varmıdır | Define işaretleri ve anlamları

Namaz Kılma Taşı Diyorlar-sizce Bir Anlamı Varmıdır

DRAGON-34

Kullanıcı
Değerli arkadaşlar bir arkadaşım söyledi eski yerleşim yerinde sanki yumşak bir zeminde namaz kılınca ayak,diz,el ve alın koyulan yerlerin çukur olarak kalmış hali gibi bir şekil varmış kayanın üzerinde ve bu duruş şekli dediğine göre kıbleye dönük müş ..Kafama takıldı sanki yıllar önce böyle bir işret taşı hakkında bir muhabbete raslamıştım; acaba bunun defineyle alakası varmıdır?bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Bu taş bana uzak ama fotosunu çektirmeye çalışırım şimdiden teşekkür ederim

DRAGON-34

Kullanıcı

DRAGON-34

Kullanıcı
hiç duyan yokmu bu işreti ...Bu işaret düz bir taşın üzerindeymiş ,,benim merakım bu işaret defineyle alakalı bir işaretmidir ben araştırdım bir bilene raslamadım sizlerden ricam iştişare yapar araştırırsanız çok memnun olurum belki bir bilene raslarız İNŞALLAH

NOVANDA

Kullanıcı
Değerli arkadaşlar bir arkadaşım söyledi eski yerleşim yerinde sanki yumşak bir zeminde namaz kılınca ayak,diz,el ve alın koyulan yerlerin çukur olarak kalmış hali gibi bir şekil varmış kayanın üzerinde ve bu duruş şekli dediğine göre kıbleye dönük müş ..Kafama takıldı sanki yıllar önce böyle bir işret taşı hakkında bir muhabbete raslamıştım; acaba bunun defineyle alakası varmıdır?bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Bu taş bana uzak ama fotosunu çektirmeye çalışırım şimdiden teşekkür ederim

Doğrudur .Namaz taşının işareti budur

DRAGON-34

Kullanıcı
oraya yakın sülüklügöl ayı taşı çeşme kuru dere koltuk taşı olacak
sayın hemşerim ben burayı görmedim ama burası ipek yolunun altında dereye yakın bir yerdeymiş söylenene göre de kayalığı bol bir yamaçmış bu yer senin köyüne de yakın bir yer bu işaretden sonra neler aramalıyız ?bu işaret para gömüsü için mi yapılıyor başka bir amacı da olabilrmi