Namaz Kılma Taşı Diyorlar-sizce Bir Anlamı Varmıdır | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Namaz Kılma Taşı Diyorlar-sizce Bir Anlamı Varmıdır

DRAGON-34

Kullanıcı
kıblegah taşını görmüş vede duymuştum ama
böyle değil tabi ustaları bir dinle bakalım ne derler.
Ustam sen nasıl biliyorsun bu işareti ----Yanılmayalım benim çizdiğim işret tamamen söylenene göre hayali bir çizim bana söyleyen arkadaşım da ayrıntılı bilmiyor kendisi görmüş ama öylesine görmüş ona namaz kılınmaktan bu taş bu hale gelmiş demişler eğer öyleyse o taşı namaz kılarak o hale getiren mutlak ermiştir ,,,, (tabiki şaka)

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
Ustam sen nasıl biliyorsun bu işareti ----Yanılmayalım benim çizdiğim işret tamamen söylenene göre hayali bir çizim bana söyleyen arkadaşım da ayrıntılı bilmiyor kendisi görmüş ama öylesine görmüş ona namaz kılınmaktan bu taş bu hale gelmiş demişler eğer öyleyse o taşı namaz kılarak o hale getiren mutlak ermiştir ,,,, (tabiki şaka)
benim dediğim dikili bir taş yönü kıbleye bakar
define işareti değildir zaten namaz kılmakla taş o şekili almaz
fotolarsanız güzel yorumlar gelecektir.

wolf_52

Kullanıcı
Ben de öyle sanıyorum ama !!!!! ne demek istiyor bilemiyorum
2 ayak 2 oyma 2 el.. kantim ce yorumu 2 ayak bitiş nokdası karşınzda ne var... doğasına aykırı??? 2 el 2 aayrı yemin 2 ayrı gömü.. bende karşlığı bu.... tabi bu bir teyori sadece sizin oraya gidip o ayak izlerine basıp nereyi göryorsanız farklı şüpe çekici.. fotoraflarsanız her şey daha çok netlşcekdir....saygılar...

DRAGON-34

Kullanıcı
2 ayak 2 oyma 2 el.. kantim ce yorumu 2 ayak bitiş nokdası karşınzda ne var... doğasına aykırı??? 2 el 2 aayrı yemin 2 ayrı gömü.. bende karşlığı bu.... tabi bu bir teyori sadece sizin oraya gidip o ayak izlerine basıp nereyi göryorsanız farklı şüpe çekici.. fotoraflarsanız her şey daha çok netlşcekdir....saygılar...
Ustam sağ ol arkadaşı olay mahalline yönlendiriyorum fotolarını çekecek ikilem demişsin iki olan birşey mi arayacak mesafe çok uzak olur mu