Namaz Kılma Taşı Diyorlar-sizce Bir Anlamı Varmıdır

NOVANDA

Kullanıcı
Buranın az altı dere az üstü ipek yolu mabet duymadım
oaranlar mabet oranının kendisidir işareti nereden ölçersen ölç birbirlerine mesafaese belirli bir orandir .Arazide ik itaş iki kaya iki ağaç şeklinde başlarsın kalan kısımları oran kadar adımlarsın para baş kısımdadır. gittiğin yön tek olan baştır buda kuzydir

MAVRAN

Super Moderatör
oaranlar mabet oranının kendisidir işareti nereden ölçersen ölç birbirlerine mesafaese belirli bir orandir .Arazide ik itaş iki kaya iki ağaç şeklinde başlarsın kalan kısımları oran kadar adımlarsın para baş kısımdadır. gittiğin yön tek olan baştır buda kuzydir

Ustama aynen katılıyorum ve de ilave etmek isterim kuzey - batı yönünde sizin ilginizi çeken bir yer bakınca bulacaksınız oturduğunuz yerden gözükecektir. Allah yardımcımız olsun.

DRAGON-34

Kullanıcı
NOVANDA MAVRAN-volf 52 ustalarım ve diğer yorum yapan ustalarım çok teşekkür ederim arkadaşı olay yerine gönderdim sorduğunuz şeyleri ve istikametleri fotolayacak bir kaç güne neler varmış göreceğiz İNŞALLAH ,,,.söylenene göre bölgede çok işaretler varmış mal ayak izi kuş elips şeklinde çukur kayalar falan temmuz ayında ben de gideceğim detaylı araştırır inceleriz kısmetse ..Tekrar hepinize teşekkür ederim sağ olun var olun tabiki bu konuda aklınıza birşeyler gelirse yorumlarınızı beklerim ..Hepinizden ALLAH RAZI OLSUN ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE MERHAMETİ VE BEREKETİYLE VERSİN