Ne Anlatmak Istiyor

esrarengiz2828

Kullanıcı
PQy4Rd.jpg
ustam benim tahminim yinede yerini görmek ve duruşunu görmek daha iyidir ama burda bi kilise olasılığı yüksek daire içindeki yer kilise diktörgen çizgiler mezarları olmalı ama bu taşın temizlenmesi daha çok işaretin çıkması demeek iyice temizlenmeli ve bulunan yerinde gözden kaçmaması gerek kilise düzlükte ise mezarlar yukarı yamaçlarda olur diye tahmin ediyorum şayet gördüklerimin geneli öyle idi ama yöreye göre değişebilir saygı vede sevgilerimle

blutx

Kullanıcı
Gözlemlemelerime göre ve bizzat bu tür bir işaretin sonucu mezar verdiğini gördüm .Orta düzey bir şahısın mezarını simgeliyor içinden çıkacan olan mazemeyide söyleyeilirim !tabi işaretler yeni yakın çizim değilse....

metin77

Kullanıcı
Gözlemlemelerime göre ve bizzat bu tür bir işaretin sonucu mezar verdiğini gördüm .Orta düzey bir şahısın mezarını simgeliyor içinden çıkacan olan mazemeyide söyleyeilirim !tabi işaretler yeni yakın çizim değilse....
Ben isareti gormedim ama yeni bir cizimede benzemiyor. Ne cikacak peki eski oldugunu dusunelim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blutx

Kullanıcı
Ve resimde bi hac işareti daha olabilir M harfinin kuyruğu değilse
40Ek30.jpg

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
yer güzel sarnıcı bul şelaleyi kazan göllerini ziyareti ziyaret et bakalım duruyormu

metin77

Kullanıcı
yer güzel sarnıcı bul şelaleyi kazan göllerini ziyareti ziyaret et bakalım duruyormu
Kac gundur diger resimleri bekliyorum ama hergun ayri bir bahane soyluyorlar bana. Su kaynaklarinin hemen hemen hepsi kurudu buralarda. Fakat Buraya 3 km ilerde bir selale var. Yaninda da eski bir yapi var. Ziyarette de icindeki cesmenin hemen yaninda yuvarlak buyuk bir tekneye benzer bir tas var. Sadece selanenin oldugu yer arastirmam yapmam icin uygun bir yer. Neresine bakmam lazim ustam bu selalenin?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi