Ne Düşünüyorsunuz? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Düşünüyorsunuz?

wolf_52

Kullanıcı
kesim yapılmış taşlarla kapatma var yani insan eli değmiş 2 ,3, resimlerde gözükdüğü gibi fakat 1 . resim oturtma gibi duryor müjdelik kaza olması ihtimali çok yüksek cihaz tutmanızı tavsiye ederim.bayan mezarı gibi duryor benim gördügüm bu.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

isainell

Kullanıcı
kesim yapılmış taşlarla kapatma var yani insan eli değmiş 2 ,3, resimlerde gözükdüğü gibi fakat 1 . resim oturtma gibi duryor müjdelik kaza olması ihtimali çok yüksek cihaz tutmanızı tavsiye ederim.bayan mezarı gibi duryor benim gördügüm bu.
Dediğiniz gibi yaptım an itibariyle bu renkli taşlara ulaştım.

Ekli dosyalar

• IMG_20230915_205455.jpg
    IMG_20230915_205455.jpg
    740 KB · Görüntüleme: 15

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
arkadaşım öncelikle hoş geldin yalnız isim olarak seçtiğin nik uygunsuz onu deyiştir buraya tıklayıp isim deyişikliği talebinde bulunun
Muhtemelen adam sıkıvıkı olarak yazmak istemiş sesli sesiz harfleri garıştırmış 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Muhtemelen adam sıkıvıkı olarak yazmak istemiş sesli sesiz harfleri garıştırmış 😂
Yok yok bilinçli olarak yazılmış o yazı biçimi klavyeyi çok güzel kullaniyir arkadaş şimdi yine hata yapti avatar resmi konusunda özel kişi fotoğrafı ile
lütfen avatardaki resminizi degistirin
@Muhammet038 arkadasim
Teşekkür ediyorum

isainell

Kullanıcı
Yok yok bilinçli olarak yazılmış o yazı biçimi klavyeyi çok güzel kullaniyir arkadaş şimdi yine hata yapti avatar resmi konusunda özel kişi fotoğrafı ile
lütfen avatardaki resminizi degistirin
@Muhammet038 arkadasim
Teşekkür ediyorum
Valla elimden geldiğince işte. Azcık paramız olaydı zamanında babam niyorklara gönderirdi beni ustam 🤣 aah ahh nası uyyacam ben şimdi gözümün önüne su tosbaları geliiip durur şimdi. Kısmet değilimiş Allah kerim🤣🤣