Ne Ola Bilir 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Ola Bilir 2

SerdenGecti63

Vip Üye
Ustam Video 720p yaparsanız daha sağlıklı olur. Saygılarımla

wolf_52

Kullanıcı
1.50 hilal gibi duran betimleme eni boyu, azı nerye bakıyor?? 2,32 de çocuk ayağımı o?? iç derinnlik ne kaddar? önmü basmış topukmu derin basmış yeniden gidersen bu 2 nokda üstünde yoğunlaş ve resimle, yer boş değil,izlenimi verdi,1.08 arazi kırokisi var sanrım. hilal gibi duran oymaa sivri bir tepeye bakıyormu,çünki hilalmi yoksa çanak gibi büyük oymamı net gözükmüyor,hep muallat yazdım net leşdirmek için dikkat çekdiğim nokdalara detaylı resimleyip konuya eklemelisin ki ustlarda yorum yapabilsin..

SerdenGecti63

Vip Üye
1.50 hilal gibi duran betimleme eni boyu, azı nerye bakıyor?? 2,32 de çocuk ayağımı o?? iç derinnlik ne kaddar? önmü basmış topukmu derin basmış yeniden gidersen bu 2 nokda üstünde yoğunlaş ve resimle, yer boş değil,izlenimi verdi,1.08 arazi kırokisi var sanrım. hilal gibi duran oymaa sivri bir tepeye bakıyormu,çünki hilalmi yoksa çanak gibi büyük oymamı net gözükmüyor,hep muallat yazdım net leşdirmek için dikkat çekdiğim nokdalara detaylı resimleyip konuya eklemelisin ki ustlarda yorum yapabilsin..
Anladım Ustam. Yetişkin ayağı Ustam. derinlik çok az en fazla 5 cm olsun yoktur bile. Oyma Ustam derinlik 20 cm civarı. InsAllah tekrar gidince yerleri daha detaylı fotolarım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim Ustam

efkan55

Kullanıcı
Kardesim yerin boş degil videoda hizli geciyorsun onemli yerleri dallari actigin burasi dogal gelnedi bana dedigin yer kaya mezari kapagi olabilir BİR
ayak izleri yön vermis o yönde arastirma yapman gerek ucgen gibi dilim kesilmis yerin yönunde sivri tarafina dogru araştirma yapman gerekli İKİ
grek yunan mezarligi gibi geldi bana isaretler bu anlamda yoğunlasiyor

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
aleyna aleyküm selam ile başlayıp kısa ve öz bi cevap vereyim kardeşim güzel araştırma ve video için ayrıca tebrik ederim ama el işçliğinin net olduğu yerler ile uğraşmak seni yormaz kardeşim konuları iyi gözlemle takipte kal işçilikli işaretler olsun çalışacağın yerler

ersan

Admin
Usta cok guzel bir yerdesin ama iscili cok ar olan bir bulge usteki taslara bakilirda hepsi horasan siva bir yer buraya yakin kilse olsun ustam koltuk tasi dedigim yerin arkasinda kaya mezari olmali ve karsisinda baktigi yunde de mujdesi olmalu bu koltugu cok dikatli incele.

SerdenGecti63

Vip Üye
Ustalarım çok teşekkür ederim yardımlarınız için sağolun varolun. Önümüzdeki günlerde daha detaylı bir şekilde gelirim insAllah. Sizler açıklama yaptıkça daha fazla ayrıntıya giriyorum çok yardımcı oluyorsunuz. Güzel neticelerle karşınıza çıkarım insAllah

MAVRAN

Super Moderatör
Atın Eyerini bulduysan aradığını da buldun demektir, gerçekten eğer ise çevrede serpilmiş bara olma ihtimali yüksek. Birde kaya üzerinde delik gibi olan işaretlerin hangi yönüne kalıyor sivalı gibi duran kaya. En önemlisi kaya üzerinde bulunan deliklerin olduğu yerden boşluk kontrolü yapman. Kayalardan boşluk sesi alman doğaldır kayalar catlak gibi duruyor bu sesler seni yanıltmasın. İki ayak resmini buldun zaten fazla uzaklaşma ne varsa oradadır. Ben olsam o kayanın uzerinde biraz uyurdum.

SerdenGecti63

Vip Üye
Ustalarım çok teşekkür ederim. Inanın siz bir şey söylemeseniz boş boş gezinirdim oralarda. Hiç bir şeyden anladigim yok. Tamamen sizin yorumlarınıza göre hareket ediyorum. Anlıyacağınız kuru sıkıyım :) sizden öğrendiklerimle millete hava atıyorum :)