Ne Olduğuna Anlam Veremedim | Define işaretleri ve anlamları

Ne Olduğuna Anlam Veremedim

DoğuBey

Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Bunun Ne Olduğunu Bilen Var Mı ? Fosil Olduğunu Düşünmüyorum Doğal Oluşum Hiç Değil Ne Olabilir ?

nrlquo.jpg

nrl2BU.jpg

nrl8eI.jpg

nrl7ee.jpg

yoksul

Kullanıcı
doğu bey kardeşim fotoğraf çekerken yakından bir tane bir metre karşısından bir tane 5- 10 metrlerden de birer tane çekersen neyin ne olduğu daha iyi anlaşılır. İşaretine gelince normal mezar sunularından farklı sanki sunu çukuru değil gibi o çukurun dip kısmı da sanırım horasanla sıvanmış içinde değerli bir şey saklanmış olabilir ,ayrıca içinde görülen o farklı şekilli şey de nedir anlayamadım .Bu arada bu çükurun boyu ne kadar sanki harita burası arazide bir kuyudan mı bahsediyor anlayamadım ,biraz sabırlı ol ne olduğu anlaşılır inşallah

Son düzenleme:

Aydnih

Kullanıcı
selam bozkurt telefonun benim telefonum bozulduğu için silindi ben ararsan iyi olur
@BoZKu®T
Değerli ustam lütfen konu içinde başka konulara girerek konu dışına çıkmayalım. Konu başlığına uygun bi davranış değil ustam şaka maksadıyla yazdım rica ederim ciddiye almayınız. Saygılar

DoğuBey

Kullanıcı
doğu bey kardeşim fotoğraf çekerken yakından bir tane bir metre karşısından bir tane 5- 10 metrlerden de birer tane çekersen neyin ne olduğu daha iyi anlaşılır. İşaretine gelince normal mezar sunularından farklı sanki sunu çukuru değil gibi o çukurun dip kısmı da sanırım horasanla sıvanmış içinde değerli bir şey saklanmış olabilir ,ayrıca içinde görülen o farklı şekilli şey de nedir anlayamadım .Bu arada bu çükurun boyu ne kadar sanki harita burası arazide bir kuyudan mı bahsediyor anlayamadım ,biraz sabırlı ol ne olduğu anlaşılır inşallah

İçinde Ki Olan Çöreklenmiş Yılana Benziyor Gibi, Değişik Bir Madde Kullanılmış Geriden Çekilen Video'su Var .. Geniş Açıdan Çekilen Video'yu Sizinle Paylaşmıştım

cantar

Vip Üye
doğu bey kardeş "sunu çukuruna göre çok büyük bir işaret diyelim içinde dip tarafında gördüğünüz şeyde çürekllenmi yılan fiğürü sadece işareti çekmeyip kayanın çevre görüntüleri ve kayanın 4 yönden foyoğrafları olsaydı sanırım farklı yorumlar alacaktınız bir mezar veya mezarlık alanındasnız