Ne Yazdığını Bilen Acil | Define işaretleri ve anlamları

Ne Yazdığını Bilen Acil

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Arkadaşlar burada ne yazdığını ne anlattığını bilen varmı ?
75e413f21a612b1fe2a6a2ce44856df4.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kader25

Admin
Allahu ekber ile baslayip arkasindan besmeleyi yazmis.
Uydurulmus gibi birsey.

Bu haliyle akarsu varsa icine birakin. Yoksa 30-40 cm. Bir cukura gomun. İhlas, felak, nas okuyarak yapiniz.

Yakmayin. Tedbiren.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Define değilde, bir arkadaşım evinde bulmuş. Eşiyle de boşanma seviyesine geldi. Acaba bundan mıdır diye merak ettik. Resmini çektik. Fakat biz bunu yaktık. Dedim ben denize veya dereye at diye, yok dedi öyle biyer bizde yaktık felak nas ile.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kader25

Admin
Kiymetli ustam,
Bir kadin veya erkek muskayla birbirinden bosanabiliyorsa veya birlesebiliyorsa, o zaman ben Ulkemizin en zengin karisini tespit ederim. Bir muska yazarim kocasindan bosanir. Bir muska yazarim bana es olur. Bende bu vesile ile epey zengin olurum.
Boyle bir dunya olur mu?
Arkadasina soyle itibar etmesin muskaya. İtibar ederse dengesini bozar. Herseyi muskaya, cozumleri de sahtekar hocalara baglar.
Mesele uzundur da bu kadari yeterlidir insallah.

tuarec

Kullanıcı
böyle durumlarda muska sirkeli suda bekletilip yazılar çözüldükten sonra parçalanıp bir akarsuya atılması iyi olur

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Değerli ustalar, muska ya beya benzeri şeylere itibar eden biri değilim.
Koruyucu olarak Allah yeter.
Lakin büyü veya benzeri şeylerin varlığınıda inkar edemeyiz değilmi?
Kâğıtta ne yazdığını merak ettik okadar. Yoksa para pul ile yapılan işlerden hayır gelmeyeceğini biliriz. Allah c.c razı gelsin. Eksik olmayın.
Muskanın aslını yaktık, bu resimdekini çıktı alsak da sirke falan yapsak yemezlermi :)

david07

Kullanıcı
Yukarıdaki ustamin dediği gibi allahuekber ile başlıyor ve altında dua yazıyor. Diğer yatay kısma baktığımızda da bir çeşit rakam dizesi doldurulmuş. Önemli birşey değil basit bir muska hatta muska olduğu bile şaibeli bana göre. Üzerine yerleştirilmiş sayılardan bir kötülük amacıyla yapılması gibi duruyor daha çok. Bit takım kodlaması mevcut fakat o kadar ilim sahibi olmadığım için kodlamaları sadece okuyabiliyorum.