nedir bu işaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdal Beşok

Kullanıcı
Yasaklı
Yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_1756.jpeg
    IMG_1756.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 57
  • IMG_1755.jpeg
    IMG_1755.jpeg
    2 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_1750.jpeg
    IMG_1750.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 47

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım şapkalı kayalar biraz pagan işi gibi konunuza birde @Kader25 ustam ile @TRUVA ustam baksın birde on tarafından fotoğraf cekseymisdiniz dereye doğru dereye ne kadar mesafede
Konunuzu takip edin bilgilerinize teşekkür ediyorum

TRUVA

Admin
Daha önce başka konuda burası ile ilgili yorum yaptım. yukarıdaki kuşun üstünden baktığı yönü çek dedim. aynı resmi sizmi koydunuz yoksa o kişi başkasımıydı. ok yönünün resmimi çek yuvarlak içine aldığım noktadan. burada alabileceğiniz bir şey yok. pagan. karşıda kolay bir nokta göstermeye çalışalım. istediğim resmi çekerseniz tabiki.

Ekli dosyalar

• IMG_1750.jpeg
    IMG_1750.jpeg
    721.5 KB · Görüntüleme: 52

Kader25

Admin
Çok büyük işler var burada.
Biz amatörlere çok fazla buradaki işlemler.
Bu yüzden detayına girmeye gerek yok.

En az Tümülüs kadar kıymetli bir mezar.

Yapacağınız tek şey var;
Düz alanları taramak hem boşluk hem de metal için ve kayalarda hala açılmayan kasalar var ise onları bulmak.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bilmiyorum ama burası öyle kolay şey değil. Beyin yakan sağlam çalışma isteyen bir alan. Truva ustanın dediği istikamette düzeltileri titiz incelemen şazım. Kayalık alanda bu haliyle ne yap dersek boşa deriz. Kader ustanın da dediği gibi kıymetli alan ama bu zahmet ister.

Ekli dosyalar

• 7F5C92C3-D71C-4BFA-B986-EB069CF32BF8.jpeg
    7F5C92C3-D71C-4BFA-B986-EB069CF32BF8.jpeg
    296.4 KB · Görüntüleme: 43

pelteks

Kullanıcı
Ciddi ciddi birbirinize ustam diye hitap ediyorsunuz tebrik ediyorum benim anladığım siz ya sallamada ustasınız. Yada define dolandırıcılığında ustasınız. Tekrar soruyorum daire içine aldığım işaretin anlamı nedir. Yok kayada kuş var kafasının karşısında define var karşının resmi lazım gibi saçmalıklara girmeden bu işaret hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşsın teşekkürler
Kardeş nasibin bol olsun..
Dediğin yer gözden kaçmış olabilir...yorumlar alanın bütününe yapılmış.
sadece usulünce eleştirseydin keşke..
bu kadar büyük alanda tek nokta olacağını düşünüp sallama ve iftiranın kralını atmışın :)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ciddi ciddi birbirinize ustam diye hitap ediyorsunuz tebrik ediyorum benim anladığım siz ya sallamada ustasınız. Yada define dolandırıcılığında ustasınız. Tekrar soruyorum daire içine aldığım işaretin anlamı nedir. Yok kayada kuş var kafasının karşısında define var karşının resmi lazım gibi saçmalıklara girmeden bu işaret hakkında bilgi sahibi olan varsa paylaşsın teşekkürler
Selamün aleyküm
Arkadaşım bizler size yardımcı olmak için usulünce kibarca fotoğrafınıza Bakarak her bir ayrıntıyı görmek için soru ve fotoğrafları istiyoruz yorumlari beğenme veyahut begenmeme size kalmış sizden her. Hangi bir şey beklenti içinde değildir kimsenin bu yazınız hiç de iyi olmamış bu konuda size en güzel cevabı @Necat. Ustam verecektir teşekkür ediyorum

TRUVA

Admin
Kardeş nasibin bol olsun..
Dediğin yer gözden kaçmış olabilir...yorumlar alanın bütününe yapılmış.
sadece usulünce eleştirseydin keşke..
bu kadar büyük alanda tek nokta olacağını düşünüp sallama ve iftiranın kralını atmışın :)
Tek nokta yok.Gözden kaçan bir şeyde yok. İmkansız olan noktaları söyleyipte insanların vebaline girmek istemeyiz. Kolay alabileceği noktalara yönlendirdik. Karşı alanı resimlerse tabiki. alan pagan olunca vebalde büyük olur.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

normalde hiç usulüm değildir , her zaman bir şans vermekten ve uyarmaktan yanayımdır. lakin konunun ilk mesajı olan "yorumlarınızı bekliyorum" ifadesi hem de siz dolandırıcımınsınız gibi ifadelerin devamı kullanıcıyı direk ve süresiz olarak yasaklamama sebep oldu. bu foruma üye olurken sizden ücret talep edildim iki buradaki kişilere böyle bir ifade ile karşılık verebiliyorsunuz. kaldı ki ücret verdiğiniz hizmet karşılığında bile bu tutum sergilenmez. EDEP. edeple gelen lütufla döner. sen git nasibini başka yerde ara. sana burada verilecek bilgi yok. konu kilit.

ayrıca bu fani arkadaşın nezaketsiz yaklaşımına rağmen yine de cevap verme nezaketinde bulunan ustalara teşekkür ederim.

son olarak; o işaretin anlamına gelecek olursak, burada öyle güzel bir sistem işlenmişki , burada olan parayı buraya gücü yeten alsın şeklindedir. sana nasip olmadı o ayrı mesele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...