Nedir Bu Ustalar ? | Define işaretleri ve anlamları

Nedir Bu Ustalar ?

Turkia

Kullanıcı
Arkadaslar Elimde Simdilik Tek Bir Resim Var Daha Sonra Kısmetse Detaylı Resimlerini Sizlerle Paylasacagım .. Bu isaret ile ilgili Fikir ve Yorumlarınızı Alabilir Miyim Nedir Bu ? Neyi Simgeliyor ?

1i2x.jpg

firat

Kullanıcı
Cevap: Nedir Bu Ustalar ?

omega ısaretıne benzıyor

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sanırım yakında kuyu var. sende boşluk çubuğu varmı? varsa bu civarı incele kuyuy bulman durumunda dibine bakman gerekecek

Son düzenleme:

Turkia

Kullanıcı

Harbici Ustam Cubugum Yok Malesef Nedir Bu isaret Neyi Temsil Ediyor Manası Ne ?

star21

Kullanıcı

ok isareti ve ucunda dogal catlak eee geri kalan yerlerin resimleri nerde kardesim...onlarida ekle...oymasi harbici ustamin dedigi gibi kuyusu ve kanali nerde

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Harbici Ustam Cubugum Yok Malesef Nedir Bu isaret Neyi Temsil Ediyor Manası Ne ?

ben kuyu olabileceğini tahmin ediyor ve kuyunun dibine doğru aradığını bulacağını umuyorum. bu sebeple üstede yorumumu eklemiştim. gerisi senin tedarik edeceğin yada yapacağın çubukları kullanmana bağlı.

Turkia

Kullanıcı

Ustam Tek Resim Elimde Mevcut .. Arkadas Bana Arastırma Mı Söylemisti Cevresinde Ne Var Ne Yok Bilmiyorum .. Degerli Birsey ise Bizzat Kendim Gidip Resimliyecegim ve Sanırım Bu Kabartma Degil Oymadır .. Sol Tarafı Uzundur Fazla Uzakta Oldugunu Sanmıyorum Yakınlarda Olması Büyük ihtimal Gittigim Zaman ise Cevreyi iyice Arastırıp Resimlerim .. Kuyu Kapalı Mı Olur Yoksa Acık Mı ?

ht1c.jpg

Resim Tersmis Arkadasın Ayak izinden Anladım :D

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

kapali olur..

star21

Kullanıcı

simdi sizlere neden tek resim cekmeyin dedigimizin en guzrl isbati burada bir asagidaki resme bakin kabartma gorunuyor birde yukardaki resme bakin oyma gorunuyor...resim ayni resim sadece resmi ters cevrilmis

Turkia

Kullanıcı

Aynen Valla aga Hocam Dogru Söylüyorsun Sahsen Kendim Bilsem Görsem En Az 9-10 Resim Cekerim Acmıs Oldugum Konuları Biliyorsun Bir Sürü Resimler Eklemisim .. Yarın Arkadasla Görüsüp Detaylı Resimlerini istiyecegim Belki Kısmetimiz Buradan Cıkar göz kırp