nerenin ve kimin sikkesi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

nerenin ve kimin sikkesi

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: nerenin ve kimin sikkesi

haha... kim diyorki kazı yaptığımızı, burda hiç birimiz kazı yapmıyoruz :D

kardeşim merak etme ya o senin dediğin kontrol edilen alanlar 1 derece sit alanları, benim öyle yerlerde işim olmaz

tabiki devlet daha üstün teknoloji kullanıyor uydularla falan, ama ip lede yapılıyor
ben o işi ip ve port ile yapıyorum ;)
ona kalırsa turkıyenın her yerı sit alanı hasadece kagıda yazılmamış :D sen elınde cubukla dolaşmaya devam senınde fazla zamanın kalmamış ha bugun ha yarın vakit yaklaşmış yani adamlar öle ip portlada ugraşmıyorlar daha kolay bir yöntemle halledıyorlar işi
şimdıye kadar sıtllerde hep gösterılen yerlerı halletselerdı şimdılerde bu sitelerde kımsecıkler kalmazlardı
yani uyeler armut ol agzıma düş ü beklıyorlar yer göstermekle yetinmıyorlar kısacası
ben sölerım nasıl yer olursa olsun sit alanı veya başka bır yer parası varsa yasal izinle en kral yerlere bıle halledıler ama bunlar onu yapamazlar zaten bütçe sıfır sadece oturuldugu yerde oturulur para parayı çeker para olmadımıydıda böle oturulur
onun için bu işte karampole balıklama dalınmaz dalanlar ortada zaten
bu işler belırlı bır program içinde yapılır ucurumdan bırısı atla dıyorsa atlamak içinde mazeretı sorulur yok sebebsizde atlıyorsa mezarında bir fatiha okunur.anlamak istedıgını anlamışsındır xli

Sarpedon

Kullanıcı

Duygusallığa gerek yok. Resmi forumlarda arkeolojik objelerin teşhir edilmesi sıkıntı yapar. Yoksa seve seve bende bazı şeyleri bilgi amaçlı yazmak çizmek isterim. Ama yasa engelse, ne şiş nede kebap yansın.

tribritzi

Kullanıcı

burada hiç kimse bulduğu şeyi sormaz . muhtemelen resimleri internetten indirmiş
sadece bilgilenmek isteyerek sorular yöneltmştir . bu kadar büyütülmesine gerek yok bence

Son düzenleme:

TRUVA

Admin

Değerli kardeşlerim; konuyu okurken bayramlık ağzımı açmak geldi içimden.iple topla uğraşmaya gerek yok. kutuya bak kutuya.artık kutulara bakın aradıklarınız orda.Dağda bayırda bir şey aramayın.makineleride kutulara tutun kesin sonuç elde edersiniz. bir gün o kutuya bir koyacam ki.. kutusuna koyduğumun dünyası..dinden imandan çıkaracaklar.mevzuyu kapatalım.

shambaba

Kullanıcı
ağzı yanmış bir kardeşiniz olarak bu işlerden uzak durun derim.canınız sıkılabilir karnınıza ağrılar girebilir.ondan sonra yerde görseniz eğilip sikkeyi almazsınız ben diyeyim.