Vefat - Nik Ustamızın Annesi Vefat etmiştir. | Define işaretleri ve anlamları

Vefat Nik Ustamızın Annesi Vefat etmiştir.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn

Bugün öğrendiğim ve kendisine başsağlığı dilediğim mütevazı çiçeği olan @nik ustamızın annesi hâkka tecelli etmiştir. Rabbim rahmetiyle muamele etsin kederli aile efradına sabrıcemiller ihsan eylesin İnş’ALLAH. ( Âmin ) 😔🤲🤲🤲

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Inna lillahi ve İnna ileyhi raciun
ALLAH CC rahmet etsin mekanı cennet olsun nik ustamın ve yakınlarının sevenlerinin baş sağlığı diliyorum
Rabbim sabrı cemiller versin inşallah amin

MAVRAN

Super Moderatör
İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Râciûn

Mutlak her kapıyı bir gün çalacak, Rabb'im rahmetiyle muamele eyler inşellah, öncelikle @nik Ustama ve yakınlarına baş sağlığı ve sabır vermesini Rabb'im den diliyorum.

Bu vesile ile bize ölüm bir sefer daha hatırlatıldı, Allah için inancımızı yeniden gözden geçirip, ibadetlerimizi tam manasıyla yapmaya çalışalım.
Ölüm bizimle yüzleşmeten biz ölümle yüzleşelim.
Hakkınızı helal edin lütfen

şairin dediği gibi.
pencereden baktık ve gidiyoruz, bu dünya bu kadar.

Eli bey

Kullanıcı
İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn

Bugün öğrendiğim ve kendisine başsağlığı dilediğim mütevazı çiçeği olan @nik ustamızın annesi hâkka tecelli etmiştir. Rabbim rahmetiyle muamele etsin kederli aile efradına sabrıcemiller ihsan eylesin İnş’ALLAH. ( Âmin ) 😔🤲🤲🤲
Ustam Allah rahmetiylen muamele etsin mekanı cennet olsun şuan burda olan bizlerin 100 yıl sonra olmayışı acı ama gerçek onun için gerçekten hakka yönelmemiz gerek