Nişler Ve Kayadaki Işaret

Leksey

Kullanıcı
S.a ustalarım fotoğrafların yetersiz olduğunu biliyorum inşallah yarına gidip detaylı fotoğraf çekicem gitmeden önce siz ustalarımın yerle ilgili değerli yorumlarını alabilirmiyim

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
işaretli kayanın öbür yüzünde mezarı oluyor birkaç yerde gördüm inşallah faydası olur işaretin tam arkasında kayada bir kişi oturacak kadar bir kertik düz bir yer olur oraya otur sol elini uzat boşluk ara yani işaret kuzeydeyse sen güney yüzünde arama yap ama oturunca güneşin doğuşunu izlemek zevklidir

esrarengiz2828

Kullanıcı
aynen niş güneşe bakar vaziyette ise şunu merak ediyorum karşısında 1 veya 5 kilometrede olabilir kilise varmı ve arka tarafta parasının alındığını biliyorum ÇALKAYA 28 doğru söylüyor aynından bendede var ve arka kısımdan kürekle taştan aldılar

ASİAVCI

Kullanıcı
antebin hamamları diyesim var ;) siz buna yakın sunu oyması varmı vakın bu tur işaretler ön acık sağ veya sol acıktan cıkar geniş acılı fotolar olursa arkadaşlar net yazarlar

Leksey

Kullanıcı
etüt için araziye gittiğimizde köylülerin gazabına uğradık,telefonla birilerini aradıklarında oradan uzaklaştık:)

feylezof

Kullanıcı
zmg7vg-1503f.jpg
burada ne var acaba,bak şimdi bende çok merak ettim.............