Öğrenmek Ayıp Değil Öylemi?

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
değerli yöneticilerim.ustalarım.hayırlı günler hayırlı formlar.benim sorunum bir konuya dahil olduktan sonra o konu yu bayağı göremiyom.nasıl oluyor neden oluyom bilemiyom.yardımcı olursanız sevinirim.kıymetli vaktinizi alıyom kusura bakmayın.şimdiden teşekkür ederim.hayırda kalın.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
s.a.
değerli yöneticilerim.ustalarım.hayırlı günler hayırlı formlar.benim sorunum bir konuya dahil olduktan sonra o konu yu bayağı göremiyom.nasıl oluyor neden oluyom bilemiyom.yardımcı olursanız sevinirim.kıymetli vaktinizi alıyom kusura bakmayın.şimdiden teşekkür ederim.hayırda kalın.
Demek istediğinizi tam anlayamadım ustam

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
değerli kervan07 ustam ilgilendiğin için teşekkür ederim.fakat ben siteye yöneticilere bir şey söylemiyom.dikkatli bakarsan hatayı kendime alıyom vede öğrenmek istiyom.yanlış yapmışsam herkesden özür dilerim.başlığa müdahale edip değiştirebilirsiniz. kimseye bir kastim olmadı olamazda.saygılarımı sunarım. ALLAHA EMANET OLUN.

yağmurcu

Kullanıcı
S.A.
aliveli44 değerli ustam.ilgiendiğin için teşekkür ederim.bende anlamıyom nasıl oluyor.konu kayboluyor .takip edemiyom hayırlısı ALLAHA EMANET OLUN.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
s.a.
değerli kervan07 ustam ilgilendiğin için teşekkür ederim.fakat ben siteye yöneticilere bir şey söylemiyom.dikkatli bakarsan hatayı kendime alıyom vede öğrenmek istiyom.yanlış yapmışsam herkesden özür dilerim.başlığa müdahale edip değiştirebilirsiniz. kimseye bir kastim olmadı olamazda.saygılarımı sunarım. ALLAHA EMANET OLUN.
ara ara bazen ,bende de komple bağlantı gidip tekrar geliyor. acaba böyle bir şeymi yağmurcu kardeşim.
böyle ise site ile değilde, genel sisteme bağlı bir olgu olduğunu düşünüyorum.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaelykum,
rahatsızlıgım sebebi ile bir süredir foruma giriş yapamadım.
konuyu yeni görüyorum, kusuruma bakmayın, hakkınızı helal edin.

arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterimki, @yağmurcu ustam sizlerden iyi olmasın çok kalender sakin ve iyi bir dosttur,abidir, kendisi ile istanbul toplantısında tanışma şerefine nail oldum. bunu yazıyorumki, açmış oldugu konu başlıgından bir art niyet cıkarmyalım, böyle bir amaç içina asla girmez, girecek yapıyada sahip biri değildir.
kendiside bizi mazur görsün, sitemizde olmadık işler döndüğünden, sitemizin daimi ve devamlı uyeleri sizi tanımadgından uyarmak istemiş, buda normal bir tutum, yaşanmış olaylara bakarsak.

konuya döncek olursak,
yağmurcu ustam,
http://www.definemekani.com/forum/konular/xenforo-konuyu-izle-özelliği.13691/
bu özellik işinizi görebilir.

takip etmek istediğiniz konularda, konuyu izle butonuna basın, daha sonra bakmak ıstedıgınızde profil bilgilerinizde izlediğim konular adlı bir sekme olacak, onunda kısa yolu http://www.definemekani.com/forum/izlenen/threads budur. burdan takip edebilirsiniz.

iyi forumlar dilerim.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Yok yok @BoZKurT ustam
Sevgili yağmurcu dostumuzu yanlış anlamadık
Demek istediğini anlayamadım:)
Yani yağmurcu ustam anlamıyor;)
Ben de ustamı anlamıyom:D
Şaka şaka
Bilgi ve açıklama için sağol BoZKurT ustam

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
vbulletin şeklindeki forum sayfaları ile bizim kulandığımız xenforo şeklindeki forum sayfaları benzer gibi görünüyor. ama tamı tamına aynı şekilde tasarlanmış sayfalar değiller.
vbulletinde yeni mesajlar denilirse kendi yazdığı da dahil tüm mesajları görebilir.
xenforo da son mesajlar denilirse kendi yazdığı mesajdan sonra bir başkası mesaj yazana kadar son mesajlar listesinde yazdığı yorum olan konuyu listede göremez.
sanıyorum @yağmurcu ustamın mesajımı göremiyorum dediği durum bu olmalı.

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
cümleten hayırlı günler ,hayırlı formlar.bozkut ustam hoş geldin.tekrar geşmş olsun .güzel ve değerli iltifarlarından dolayı teşekkür ederim.mümin müminin aynasıdır ustam o güzellik sizlerdendir gönlü ve yüreği yüce kardeşlerim.ALLAH inşeellah şaşıtmaz şaşırtmasın mahçup etmesin ve şaşırmış larla bizi sınamasın. ALLAH hastalıkta geçen her anımızı gönahlara kefalet,yada vereceği nimetlere ön hazırlık olarak verirmiş kaidesine binaen,vedeherbir dakikası isyan etmemek şarı ile bir gün(24 saat ibadetde geçirmiş gibi sevap yazıyormuş alimlerin fetvasınca)ALLAH sevaplarını mübarek etsin ustam.ilgilendiğin için teşekkür ederim.ALLAHA emanet olun.