Öksürüğün En Etkili Tedavisi (önemli) | Define işaretleri ve anlamları

Öksürüğün En Etkili Tedavisi (önemli)

Warning

Kullanıcı
Cümleten Selamun Aleyküm değerli site üyeleri sizlere öksürüğü tek seferde kesecek çocuklarımızdada gönül ferahlığı ile kullanacağımız bir Yöntem öğrendim sunacağım

Rabbimin derman ihsan eylediği bir mucize daha amenna

Tabiri caizse turunçgillerden 1 adet Karaturp elma büyüklüğünde kabuğunu tamamen soyuyoruz bir tatlı kaşığı yardımı ile oyuyoruz yarısına kadar 1,5 tatlı kaşığı bal sığacak kadar ve sonra içine 1 tatlı kaşığı bal katıyoruz ve bir kase içine koyuyoruz bal dökülmeyecek şekilde akşam yaptığınızı sabaha kadar oda sıcaklığında bekletiyoruz ve sabah dolduğunu Göreceksiniz turp'un kendi suyu bal ile birleştiğinde 1 tatlı kaşığı Öksürüğü olan kişiye içiriyoruz 5 dk içinde Rabbimin bizlere nasip eylediği nimeti Göreceksiniz inşaallah şifa muhabbet feyz olsun Rabbim acil şifalar ihsan eylesin .

eb97aa87d46db24595dd616e04aa2554.jpg

Bizzat kendimde 2 yaşındaki kızımada uyguladım yoğun öksürmeye başladı aynı şekilde yaptım Hamd olsun Şükürler olsun Rabbim vesile ile şifasını anında ihsan eyledi tavsiye ediyorum aynı şekilde benimde ufaktan öksürüğüm vardı Hamd olsun Şükürler olsun bi anda kesti

Cümleten geçmiş olsun Allah cc acil şifalar ihsan eylesin hasta kullarına amin

Mürşidi Kamil tavsiyesidir.
Sevgi ve SelamlAR'ımı sunarım

Son düzenleme:

Warning

Kullanıcı
Gerçekten faydalı
Hatırlatma için teşekkür ederim
Birde balın üstüne limon sıkın
Miktarı ve yapılışı internette var
Bu da öksürük için süper
Ayrıca nefesi de açıyor

Ben teşekkür ederim Aliveli ustam Allah cc Razı olsun değerli bilgiler için eline yüreğine sağlık

Sent from my iPhone using Tapatalk

Warning

Kullanıcı
aklıma geldikce bende uygularım..öksürüğün yanında vücuttaki tüm toksinleri atar deniliyor..maranki hocadan duymuştum.
sağol warning usta

Allah cc Razı olsun kervan07 ustam Rabbim derdi verdiği gibi vesilesiyle dermanını nasip eylemiştir amenna değerli bilgi için bende teşekkür ediyorum sizlerde Sağolun Varolun inşaallah

Sent from my iPhone using Tapatalk