Ölü Çiçeği Yanındaki Nedir ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ölü Çiçeği Yanındaki Nedir ?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bosluk kontrolu yaptinizmi bozkurt ustam

hayır yapmadım, çubuklar bende çalışmıyor, çubuk tepkilerini ölçüp bir noktaya varamadım. bu konuda çubuk hediyelerini değerlendirebilirim. :D
hanım ve çocukları köye bırakmıştım, salı günüde resmi tatıl di, 1 gunlugune görmeye gittim, amacım define degıldı o gün. gezerken boş gezmıyım dıyerek dıkkatımı ceken yerlerı fotoladım.

Mirkut

Vip Üye
Iyi yapmissiniz ustam hem hasret gidermis hemde temiz hava almissiniz. Cubuk konusuna gelince ustam, bende yapma herhangi bir cubuk yok kullandiklarim bakir ve aluminyum kablolar.:) Calismiyorsa sizde cubuklar bakir yada aluminyum kablolardan yaptiginiz cubuklara ya pipet yada cubuklara uygun pilastik boruya takarak bakarsaniz sinyalleri gorebilirsiniz ustam. Asil onemli olan cubuklarin sinyali yakalamasi yakaladimi hareket eder vucuttan enerji almasina gerek kalmaz. Tekrar gittiginizde denerseniz sizin icinde degisiklik olmus olur. Selametle ustam

denizliden20

Kullanıcı
84f10a3088bc9c25585e5b280ab1df44.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burda ben olsam kesinlikle çizdiğim yeri çok ciddiye alırdım

wolf_52

Kullanıcı
2 kademeli kesilmiş bu taş bunu baz alarak aile mezarı diyebilliriz, bu kesme taşların her hangibir yerinde nokda yahutda çizgi vs işaret varmı?? yön verici mesafe verici incelemek gerek, denizliden 20 ustamızın dikkat çekdiği nokda güzel duryor cihaz la kontrol etmek gerek, ve kılasik bir söylemde ben yapayım, resim çok yetersiz:p:D:D:eek:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
İşaretli yerde ilk fotonun olduğu yer.

a20e582b85bb7ad93287d5988df48537.jpg

bu zemindeki çökmeler neden kaynaklanırki..

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bunlar bazen daha derin olur ve kar kuyusu olarak adlandırılır.

Ramazan kardeşim, resim aldığın yerdeki kayalar bana daha sıcak geldi. çizdiğim yer tesadüf olmamalı.
gittiğinde dikkat eder incelersin. yanılmıyorsak,bu çöküntülerin karşılığı da açığa kavuşur. odayları doldurmak için toprak alınmış yer ihtimali yüksek. sağlıcakla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

giriş bu kısımdan Ramazan kardeşim.

çarpı koyduğum kayaları al deve. bu kadarı yeterde artar bile. resmini çizmelerini bekleyemeyiz.
oda veya odalar bu kısıma uzanır. iki kayanın altındaki küçük kafa da göz var. malzemeyemi bakar yoksa odayamı ,dikkatlice yerinde incelemek gerekir.