Ölüm Işareti Ve Tekrarı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ölüm Işareti Ve Tekrarı

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Kardes bunların defineyle bi ilişkisi yok
Mezarlarin olma olasılığı ağır basiyor
Mezarlarda bi şey varmi dersen, değerli bir şey olacağını zannetmiyorum
Kuyu için ayrı bi başlık açılması gerekir
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguzseval.simsek

Kullanıcı
İyi geceler ustalarım. Malum havalar guzellesti toprak kurudu isler basladi. Sizlerin bu isaretler icin baska bir yorumu varmi?

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
güzel kardeşim,ustalarımız aydınlatıcı yorumlar yapmış. üzerine ne söylense havada kalır.
mezar veren bulgular ve mezar stelleri oldukları görülüyor.zaten mezar içinden çıkarılmış olanı da söylüyorsun. buda önceden açılmış olduğu kanaatini doğuruyor.ayakta olması gereken içerde çıkıyor değilmi.
tavsiye olarak,belki dokunulmamış yada açılmaya çalışılıp netice alınamamış olan olabilir ihtimaline karşı bir metal taraması öneririm. bir dönümlük bir yer olduğuna göre,yapmak zor olmaz ve en azından merakınız giderilmiş olur. sağlıcakla.

oguzseval.simsek

Kullanıcı
Dedektorle tarama yaptim fakat bir netice alamadim. Ya cok derinde yada benim dedektor bor ise yaramıyor yada bir sey yok

oguzseval.simsek

Kullanıcı
Bölgede bor cubuk ustasi yokki kardeşim. Bölgemiz cok zengin bir tarihe ev sahipliği yapiyor. Bir çok isaret var fakat ilgisini çeken bir arkadaş bulamadim

Mirkut

Vip Üye
Peki sen cubuk kullanmayi denedinmi ustam sende cubuklar hareket etmese dahi bir bakir kablo buk iki tane pipet ayarla tak buktugun kablolari icine elektronik devrw givi doner birtwk hareketleri ogrensen yeter bulundugun yerde arastirmaya musait gorunuyor denemwnde fayda var

oguzseval.simsek

Kullanıcı
Denedim cubuklari cok guzel hareket ediyorlar farkli metallere farkli tepkiler aliyorum ama zihnimi okuyor cubuklar icimden burda olabilir diorum orda cubuklar tepki veriyor.