ören yeri ve oymalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

ören yeri ve oymalar

loras

Kullanıcı
Cevap: ören yeri ve oymalar

demir çakılı kayanın benzerini 2 demirlisini kendim görmüştüm,kendi yerimdeki tespitim deredeki 2 değirmen ile ilgiliydi,bence bu derede bulunan 3 veya 4 değirmeni anlatıyor..

bu kayada ne gördünde,resmini çekme gereğini duydun? hep konu sahipleri soracak değil yaa.:)

ustam orada resmi yakınlaştırırsan göreceksin ayak izi gibi bi oyma var ondan dolayı o resmi koydum ucu ok işarei gibi aşağı meyilli o meyil istikametindede demir çakılı kaya ve sıra oymalı kaya mevcut aynı hizadalar yani

A21MEDLi

Admin

insan suretinin ve çizdiğim U nun bakış açısında,baktığı yönde resimde çizdiğim ucu sivri üçgene benzer kayalık var.üçgen kayalığın sağını veya solunun zeminini iyi kontrol et.

loras

Kullanıcı

insan suretinin ve çizdiğim U nun bakış açısında,baktığı yönde resimde çizdiğim ucu sivri üçgene benzer kayalık var.üçgen kayalığın sağını veya solunun zeminini iyi kontrol et.

insan sureinin baktığı yerde sivri kaya yok ama üstü kaygan sanki bişi sırterek parlatılmış yassı bi kaya mevcut u dediğin aşağı kısımda iseo büyük kayada tilki deliği gibi delik mavcut bi ucundan öbür ucu görünür ama tam ortada siyah karpuz büyüklüğünde bir taş var bu kadar

A21MEDLi

Admin

insan sureinin baktığı yerde sivri kaya yok ama üstü kaygan sanki bişi sırterek parlatılmış yassı bi kaya mevcut u dediğin aşağı kısımda ise o büyük kayada tilki deliği gibi delik mavcut bi ucundan öbür ucu görünür ama tam ortada siyah karpuz büyüklüğünde bir taş var bu kadar

parlatılmış yasssı kayayı,iyi bi incele..+ O büyük kaya dediğin,uzaktan baktığında kayanın kendisi,görünüş itibarıyle üçgene benziyormu.

loras

Kullanıcı

bu parlatılmış kaya

buda senin oynama yaptığın resimdeki kayanın üstünden çektiğimresim ilk sıradaki demir çakılı kaya yeşil kazaklı arkadaşın olduğu kayada sıralı oymaları olan kaya üçgen kayada yok orda teşekkürler