Okm Exp 4500 3 Boyutlu Toprak Altı Görüntüleme | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Okm Exp 4500 3 Boyutlu Toprak Altı Görüntüleme

ersan

Admin
okm firmasının mahkemelik olmadığı ve satış yaptığı tek ülke türkiye toplamı 1500 tl etmeyecek makinalar türkiyede6_8 metre iner denilen vlf dedektörlerden sonra definecilere atılan en büyük kazık bunlar manyetometre nezamandan beri gpr oldu
ustam sana katiliyorum buyle gps-okm-5000 len uyle bir yer gurduim acilmis yeri gurdimi ben kortum arkadaslara bir yer tespit etmisler bu model bir makineylen
16 mt cok buyuk hazine var oda icionde deye arkadaslar 3 ayda uyle bir yer delmisalerki
gurdumu kortum birde beni aykirdilar bir cubuklan yoklarmisin deye hic bir sey yok ne bosluk nede metal cekimi buyle bu yer guruntuleme makinelerlen cesit olaylar gecti onustan benim icin bunlar hepsi birer oyuncak makine kimin parasi cok var kiymis parasini vermis ama ayni isin
2 tl lilk pirinc cubuk ta yapat tam isini guzel anayan bir cubukcu bunlar sade benim fikirlerim ustalarim

wolf_52

Kullanıcı
bir abim kendisi almanyadan emekli.. niksarda bir yer tespit ediyor , yeri satın alıyorr... elindeki makine okm exp 5000. le burayı buluyor dağı resmen üsten tıraşlayıp indiryor.. girşe geliyor sütünlar çıkyor meydana mahsen girişleri kordorlar gözüküyor... şimdi mahkemlik... ama yer onun... izin alcak şimdi bu olay tokat niksarda vukuğu buluyor... komana ustam duymuşdur belki... şimdi bu abimiz.. 80bin avroluk gümrük harici bri makna aldı ilker güzel yer hazırla diyor.... resmi yoldan iş yapabilceğimz yerleri hazırladım bende. okm ye özel bir makina yaptırmış almanyadan.... gelişmeleri sizle paylaşırım... makinanın özelikleri ve görnüşü hakında bilgi veririmm...

ersan

Admin
bir abim kendisi almanyadan emekli.. niksarda bir yer tespit ediyor , yeri satın alıyorr... elindeki makine okm exp 5000. le burayı buluyor dağı resmen üsten tıraşlayıp indiryor.. girşe geliyor sütünlar çıkyor meydana mahsen girişleri kordorlar gözüküyor... şimdi mahkemlik... ama yer onun... izin alcak şimdi bu olay tokat niksarda vukuğu buluyor... komana ustam duymuşdur belki... şimdi bu abimiz.. 80bin avroluk gümrük harici bri makna aldı ilker güzel yer hazırla diyor.... resmi yoldan iş yapabilceğimz yerleri hazırladım bende. okm ye özel bir makina yaptırmış almanyadan.... gelişmeleri sizle paylaşırım... makinanın özelikleri ve görnüşü hakında bilgi veririmm...
ustam orasi uylede burda buyle makineylen calisirken cekildi resm,i tam programlan islemek cok unemli tam isini bulmeseler makine sahipleri kaza kaza afrikaya varirlar:D:D

onur600

Kullanıcı
Bende bir niksarlı olarak duymadığım bu olayı resmi bir çalışma olacaksa orada bulunup takip etmeyi isterim.
Okm cihazlarının az çok iş yapıp yapmadığınıda teyt etmiş oluruz.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
merhaba arkadaslar ozellikle muslumanlara ve ulkelere saglam cihaz vermek yasak okm de adamin yada kiliseye kayitli duzenli gelip giden birisi alirsa ne arayacagini belirtirse fuul cihazi alir ayrica cihazin basic modelleride var fiyat ucuz fakat bizim isimize yaramaz yksa 4500 pro lus fuulle cok calisma yaptik en son 20 mtre de olumlu bulgulara rastladik birde Kullanıcı profesyonel yazılımını kullanmayi iyi bilecek toprak cesitlerini kum u kayayi net olarak ayrimini yapmasi gerek tavsiye etdigimiz cihazlardan birisidir saygilarimla

wolf_52

Kullanıcı
merhaba arkadaslar ozellikle muslumanlara ve ulkelere saglam cihaz vermek yasak okm de adamin yada kiliseye kayitli duzenli gelip giden birisi alirsa ne arayacagini belirtirse fuul cihazi alir ayrica cihazin basic modelleride var fiyat ucuz fakat bizim isimize yaramaz yksa 4500 pro lus fuulle cok calisma yaptik en son 20 mtre de olumlu bulgulara rastladik birde Kullanıcı profesyonel yazılımını kullanmayi iyi bilecek toprak cesitlerini kum u kayayi net olarak ayrimini yapmasi gerek tavsiye etdigimiz cihazlardan birisidir saygilarimla
okm nin ürünleri bol bol kas yaptırır, her modeli elimzden geçdi en son pro exp 5000 full gözlük dahil var hala, direk almanyadan gurbetci bir abimiz 0 aldı, 2 sendir bizde ama sonuç 0 hiç bir halta yaramıyor tonla para verip almya değmez arkdaşlar tecrübemizle sabitdir....birisi sarı diyeri gümüş, ve civalı çubuklar bu makinelere 10 basıyor emin olun, bu okm nin bu sistemdeki cihazlar görüntülü olanlar çoğu manyometre sitemi kullanır, bakmayın öyle cafcaflı durduğuna sadece anbalajı janjanlıdır.......gelellim niksar mevzusuna, yeni öğrendim ben makineyle buldu demişdim meğersem haritadan, belgedenmiş yer cihazla alakası yokmuş:confused:(keyif)

Son düzenleme:

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
exp 5000 de yazilimsal sorunlar vardi hemen akabinde 4500 u piyasaya surup bunu kapatmaya calsdilar bir cok exp5000 kullanicisi mahkemeye verdi bai dertde o cihazla okm nin

ersan

Admin
ustam basetin bulgar ,,,Veliko Tirnovo,,kasabasindan bir profesur muyudu duydum kadariylan bulgaristanda tek bir bu profesur cuzmus bu makineyi ve cok yuksek mitarda paraylan yer bakamis insanlara.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
ustam basetin bulgar ,,,Veliko Tirnovo,,kasabasindan bir profesur muyudu duydum kadariylan bulgaristanda tek bir bu profesur cuzmus bu makineyi ve cok yuksek mitarda paraylan yer bakamis insanlara.
dogrudur onuda duyduk daha niceleri var biim turkiyedede var fakat bir coguda isi bilmiyor maalesef