OKM EXP 6000 PRO PLUS Dedektör | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Kaleli21

Kullanıcı
Selam arkadaşlar ,,
Mesela cihazım yok ,Cihazı olan yer incelemek için 5000 tl + arabasınında yakıtını isdiyor,
Siz olsanız ne yaparsınız,,
Hic bir kimse Doğuşta bisiklet sürmemiştir, ileri zamanlarda görür heveslenir , Bisiklete binmek isdiyor ,Bisikleti olanda vermiyor ,
,,, Burda yapılması gereken, Bir bisiklet alacak düşe kalka bisiklet sürmeyi öğrenecek, Kırılsada bozulsada ,Lasdigi patlasada mal kendinindir ,,,,, Kimseye hesapda vermez , En Iyi tarafıda bu bence ,, Al kardeş öğrenirsin
Abi kardeşine güveniyorsan koordinatı at. O bölgedekaç yer var. Kilosu derinliğini söyleyem sana. Yazıktır 5000 e 😊 ciddiyim bak şakasız.

Kaleli21

Kullanıcı
Yada koordinatı gizle bölgenin geniş uydu resmini at. Bana alanın resmi lazım.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Koordinat alıp verme işinden uzak duralım arkadaşlar. Çalışma yapılır, üstünüze kalır.

TimuR964

Super Moderatör
OKM altına yazılan firmasayısı markası çok olur uzerine yazalım desek zorlanırız yok demiyorumda azdır ilk 10 içinde herzaman okm vardır buda çok normal sorunu fiyatı parası olana super cihaz gibi görunuyor *SABIR

Şah_Vezir

Kullanıcı
Eğer müsayit olursanız yine Okm bionic x4 alan tarama cihazı var bunu kullanımı çok basit ve 150 bin tl civatinda.10 km alan taramalı ve derinlik araması yapabiliyor.bu denli geniş bir arama yapma şansı varmı gerçekten.
10 km alanı birak bulundugun yerde 1 metre cevreni tarayamaz. Bos konusmuyorum.

Şah_Vezir

Kullanıcı
Öncelikle herkese hayırlı sabahlar.Ustalar OKM EXP 6000 PRO PLUS dedektör kullanan varmı acaba.fiyatını hak eden bir ürün mü sizce.degerli yorumlarınızı bekliyorum.
Okm 3000 pro ve bazik sonrasinda 4000 pro ve bck daha sonra 5000 exp pro ve alt modeli ve son olarak 6000 pro felan filan aslinda hepsi roverc 2 modifiye halidir. aralarindaki fark iki bilgisayarin arasindaki göruntu kalitesi piksel. icindeki hazir programin megabayt duzeyinden cigabayt duzeyine taşımadır. aslı şahindir yürüyen ve lazım olan aksan lakin otomatik cam "Yasak Kelime" iki far ön ızgara ile doğan slk .. cok havali oldu..

Şah_Vezir

Kullanıcı
kimse boş konuşuyorsun dememişki lutfen mekanımıza uygun dil ve uslup kullanalım iyi formlar*SABIR
Ben aslında o anlamda demedim. Hakli tarafiniz var lakin anlatmak istediğim. Birseyler biliyoruz. yok sen bu cihazi kullandin mi. kullandiysan sen kullanamamissin herkezin agzinda pelesenk ya o anlamda. vesselam konuda sabit kalalim. yazdiklarimi bilmeywnler merak edenler ciddiye alsin. onca para verecekler iyi arastirsinlar. menfaatleri icabidir..sonucda bir manyetemotre aliyorsunuz..

TimuR964

Super Moderatör
tamam yazıp açıkladınız sanırım bu konuya artık girmeyelim ki konu sahibine ayıp olmasın bu durumda konu içinde biz konu oluyoruz malesef anlayışınız için teşekkur ederim iyi forumlar diliyorum tekraren size ve tum mekana *SABIR