Orjinal Bir Işaret Için Yardım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Orjinal Bir Işaret Için Yardım

desperado330

Kullanıcı
vermek istediğim mesajın, o tarihten şimdiki zamana uyarlanmışı.

üst kayalar dahil özel yapım. burayla işiniz yoktuki.

USTA yani çarpı çektiğin alanla iş yok mu diyorsun? üst kayalar bile özel yapım dedin, peki neden o şekilde tuzaklı yapılmış olabilir? girişin buradan olduğunu da düşünüyordum açıkçası... dediğinden kayalık alanla işimiz olmadığnı anlıyorum şimdi :(

desperado330

Kullanıcı
ikizceli hocam
USTA yani çarpı çektiğin alanla iş yok mu diyorsun? üst kayalar bile özel yapım dedin, peki neden o şekilde tuzaklı yapılmış olabilir? girişin buradan olduğunu da düşünüyordum açıkçası... dediğinden kayalık alanla işimiz olmadığnı anlıyorum şimdi :(

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bu aranan kafası kesilmiş kolları olmayan kız kızın kesik başı mağarada olacak mağaranın yakınında yılan bir ok bir haç 3 tabak olacak tabaklar kabartma olacak ayrıca büyük bir yığma vede buna yakın küçük yığma olacak mezarlık çeşmede olacak çeşme iki yalaklı olacak tabakları o çihazla yokla bulursan boş çıkarsa ben buişi bırakacam

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
bu aranan kafası kesilmiş kolları olmayan kız kızın kesik başı mağarada olacak mağaranın yakınında yılan bir ok bir haç 3 tabak olacak tabaklar kabartma olacak ayrıca büyük bir yığma vede buna yakın küçük yığma olacak mezarlık çeşmede olacak çeşme iki yalaklı olacak tabakları o çihazla yokla bulursan boş çıkarsa ben buişi bırakacam
Tabak nedir ustam?

desperado330

Kullanıcı
ustam bu yerin ta sonucunu alamadiniz mi sence nasil bir islem var burda ustam kama blok taslarlan asaya tunele gidisin var buiyuk bir kilse mahzenine buyle zorlu isler sade kilseye ayit olan yerler ;)
ustam blok taşlardan aşağı gidiş var dedin, ama ikizceli ustanın dediğini yan
ikizceli ustam gerekeni saten yazmis ustam sana

ustam blok taşlardan aşağı gidiş var dedin, ama ikizceli ustanın dediği farklı sanki.. şimdi kafam karıştı bak :D

desperado330

Kullanıcı

ustam yorumun için çok teşekkürler ancak burası yüksek bir kayalık alanda ve çevrede çeşme yok :S alt kısımda 100 metre kadar mesafede yamaçta nekropol var ama

babahalit

Usta
Kullanıcı
usta,bence burası,yeraltı,kilısesı.,veya,anıt,mezar.der,amma,gırısı,burdan, degıl on gırısı aldatmacadır.oyalayıcıdıri.senkayalıgın arkatarafına ve tepesıne cık.orda.oyma,kanal vecanak delık,ısaretı, ara bulursan.ana.gırısıi bulursun,ondan,sonra,devam,ederız

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
usta,bence burası,yeraltı,kilısesı.,veya,anıt,mezar.der,amma,gırısı,burdan, degıl on gırısı aldatmacadır.oyalayıcıdıri.senkayalıgın arkatarafına ve tepesıne cık.orda.oyma,kanal vecanak delık,ısaretı, ara bulursan.ana.gırısıi bulursun,ondan,sonra,devam,ederız
Ustam çok haklısınız.kesinlikle giriş bu cepheden değil.