Orjinal Işaret Ve Semboller

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bahsettiğin yarım güneş ve içinde bayan resmi olan sembolü imkan varsa resimler ve bölgeyi tarif ile birlikte krokilendirirsen, sonuca gidebiliriz inşallah.
Tarihin akışı içerisinde değişen kültürel ve inancsal akımlar, ideogram ve sembolleride beraberinde değişime ugratmış olsada, temelde aynı özelliklere gösterirler. Buda bunlardan biri.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Allah razı olsun ustam orasıda nazarımda çözülmüş bir yer,Fakat açılma zamanı gelipte karşılaşacağım bir sorun olursa buna emin ol ki yardımını ister,seni biraz rahatsız ederek vaktini alırım,Eyvallah

Kader25

Admin
Yazılanları okudum.
Bu frekansı hiç anlayamadım. beni aştı abi. :D:D:D
Bize sunak, mihrap vb. taşa işlenmiş şeyler uyar. Gölgeler ve ifadeleri maalesef bizi çooookkk aşıyor.:)
Üst versiyonlar için 100 fırın ekmek yememiz icap ediyor.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Yazılanları okudum.
Bu frekansı hiç anlayamadım. beni aştı abi. :D:D:D
Bize sunak, mihrap vb. taşa işlenmiş şeyler uyar. Gölgeler ve ifadeleri maalesef bizi çooookkk aşıyor.:)
Üst versiyonlar için 100 fırın ekmek yememiz icap ediyor.
Beni güldürdün Allah ta seni güldürsun gurban[emoji1]
Ekmeği fırını Allah eksik etmesin hep beraber yiyelim inşallah
Bu resimdeki sembollerden bulursan ölçümleri ve yönlerinin çözümü yapılıp lahtin yerini bulursun, hepsi bu.[emoji4]

Kader25

Admin
Beni güldürdün Allah ta seni güldürsun gurban[emoji1]
Ekmeği fırını Allah eksik etmesin hep beraber yiyelim inşallah
Bu resimdeki sembollerden bulursan ölçümleri ve yönlerinin çözümü yapılıp lahtin yerini bulursun, hepsi bu.[emoji4]

Amin.

Nasip diyelim kiymetli ustam,
Gun gelir belki gormek nasip olur.
Aklimizin ve arsivimizin bir kenarunda beklesin. :)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Komana dost'um senin 2.resimdeki yılan için elimdeki kitapta malı karşısında ki taşlıkta diye bir bilgi var doğruluğunu araştırma fırsatım olmadı,Benim bildiğim bir yerde de bu resim bulunmakta
BymJPL.jpg
jQP0nD.jpg
o6PGO7.jpg
Birde bu resimdeki kabartma yılan var çözümü bekleyen,İlk paylaştığım baş aşağı duran yılan kafası tüneli anlattığı aşikar da son eklediğim resim hakkında yorumlarınız önemli benim için bu yılan yarım metreden az büyük,Yılanı göremeyenler olacaktır yeri artı'nın sol kanat altı

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Komana dost'um senin 2.resimdeki yılan için elimdeki kitapta malı karşısında ki taşlıkta diye bir bilgi var doğruluğunu araştırma fırsatım olmadı,Benim bildiğim bir yerde de bu resim bulunmakta
BymJPL.jpg
jQP0nD.jpg
o6PGO7.jpg
Birde bu resimdeki kabartma yılan var çözümü bekleyen,İlk paylaştığım baş aşağı duran yılan kafası tüneli anlattığı aşikar da son eklediğim resim hakkında yorumlarınız önemli benim için bu yılan yarım metreden az büyük,Yılanı göremeyenler olacaktır yeri artı'nın sol kanat altı
Bu resim için yorum olmayacağını anladığım için yorum istenmemektedir.Ata'larımızın hiçbir sözü boşa söylemediklerini tekrardan anladım