Oyma Ve Yön | Define işaretleri ve anlamları

Oyma Ve Yön

feylezof

Kullanıcı
Resme göre yapılacak fazla bir şey kalmamış gibi... Yapılacak olan yapılmış vakti zamanındIMG_20200720_152941.jpg a..

defineci11

Kullanıcı
Resme göre yapılacak fazla bir şey kalmamış gibi... Yapılacak olan yapılmış vakti zamanındEkli dosyayı görüntüle 2585 a..
Ustam bunun devamında küçük oyma ve sal taşı buldum. Daha doğrusu küçük bir oymanın altında üst üste dizili büyük taşlar vardı. Bu büyük taşlar alınınca sal taşı çıktı. Sal taşı kırmızı toprağa gömülü. İşaretlediğin yeri başkası açmadı. Orası suyun yardığı bir kanal. Ve çok dar. Şüphem sal taşının altı. Sal taşının resmini atıyorum. Bu taşın üstünde kocaman iki büyük kaya vardı.
IMG_20200720_180436.jpg

defineci11

Kullanıcı
Ustam bunun devamında küçük oyma ve sal taşı buldum. Daha doğrusu küçük bir oymanın altında üst üste dizili büyük taşlar vardı. Bu büyük taşlar alınınca sal taşı çıktı. Sal taşı kırmızı toprağa gömülü. İşaretlediğin yeri başkası açmadı. Orası suyun yardığı bir kanal. Ve çok dar. Şüphem sal taşının altı. Sal taşının resmini atıyorum. Bu taşın üstünde kocaman iki büyük kaya vardı.
Ekli dosyayı görüntüle 2586
Bu geniş taşın üstünde şu taş vardı.

feylezof

Kullanıcı
Evet haklı olabilirsin, şu işaretlediğim kayalar dahi koyma/yerleştirme gibi duruyor, bu noktaya yoğunlaşmak doğru olabilir, nasibiniz bol olsun.