oymaların girişi nerdedir....? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

oymaların girişi nerdedir....?

şahin

Kullanıcı
Cevap: oymaların girişi nerdedir....?

1) karot denılen sulu sogutmalı matkabın gelişmiş modeli makına ile delik delerek süpeli yerde kapak aramasına benzıyor. içinin pürüzsüz olmasıda kesme ucunun düzgün kesmesi ve su sogutmalı olmasından dolayı gayet guzel oymalar yapar.

2) eski dönemden kalma oldugunu var sayasakda oyma derinligi kadar karsıya buyuk adımla hıc sapma yapmadan gıt ve zemine bak bosluk testı uygula bakalım

3) 4 aynı kayada ise kaya topraga bırlesdıgı yerde mezarı olur ama görunuse göre orasıda yoklanmıs.

ersan

Admin

ustalarim hic mahkap deline benzemiyor orjinal -roma -mezarlarin var kendi tecurbelerime dayanarak konusuyorum ben ayni bir yer var actim benimkide 9 delik vardi 6sm genis 20 sm derindiler benimde bastan aynen buyle seyler geldi aklima birde cubuklarlan iyi bir incelemerden sonra her sey ekrana cikiverdi hepsi de bir siradadaydi mezarlar hepsi de roma mezariydi sade bilesinki oyuklarin arasi nekadar arasi varsa okadar areylen mezarlar.

ustam bu murclarin 30-40 metre yununu iyice bir incele tarlayi cubuklarlan.

Son düzenleme:

rafet5757

Kullanıcı

ustalarim hic mahkap deline benzemiyor orjinal -roma -mezarlarin var kendi tecurbelerime dayanarak konusuyorum ben ayni bir yer var actim benimkide 9 delik vardi 6sm genis 20 sm derindiler benimde bastan aynen buyle seyler geldi aklima birde cubuklarlan iyi bir incelemerden sonra her sey ekrana cikiverdi hepsi de bir siradadaydi mezarlar hepsi de roma mezariydi sade bilesinki oyuklarin arasi nekadar arasi varsa okadar areylen mezarlar.

ustam bu murclarin 30-40 metre yununu iyice bir incele tarlayi cubuklarlan.

tşklr ersan usta nerdeyse bende inanacaktım hilti deliğine ...:p şimdi tüm arkadaşlara bi sorum var bunlar hilti deliği olsa bunu delen adam neden dikey olarak delmemiş kayayı da, yanlamasına oymuş kuzeye bakan kayada delik ağzı kuzey doğu yönüne bakıyor ....?

YesiL

Kullanıcı

kayaları patlatmak için açılmış delikler bence.

A21MEDLi

Admin

a21medli usta yle bi kayalık yok video yu seyretti isen önünde yaklasık 300 mt kare tarla ve kırmızı toprak tepe var

güzel işte aradığınde kırmızıda saklı,4 oymaya bak,3 tanesinin çevresi kırmızılı neden acaba????

MURATS44

Kullanıcı

Açık ve net karot deliği. İç yüzeyin pürüzsüz olması ancak karotla mümkün. Arkadaşın dediği gibi boşluk aranmış.

ersan

Admin

rafet5757 usta bu isaretlerin hediyeleri ucmus hepsi buradan usta bir cubukcu gecmis videoya bakarak diyorum saten 70-1 mt arsainda oluyor derinlikleri urasmaya deymez ustam.

rafet5757

Kullanıcı

tüm arkadaslara yorumları için tşkl amedli usta kırmızıyıda inceleyeceğim inşllh

rafet5757

Kullanıcı

degerli ustalarım bu akşam tekrar deliklere bakmaya gittim sağdaki ilk delik 7 cm çapında 40 cm derinlik 2 nci delik 7 cm çapında 110 cm derinlik bunu görünce yani 1 mt nin üzeri bir delik el ile olmaz diye düşündüm bende karot diyen arkadaşlara hak verdim
boşluk aranmış diye düşündüm doğrumu yanlışmı düşündüm bilmiyorum zannımca küçük oymalar orjinal.