Oymali Taşlar. | Define işaretleri ve anlamları

Oymali Taşlar.

Karamıstık

Kullanıcı
Ustam bizim burda yakın bir yer lakin ben henüz incelemeye gidemedim amca oğlu çekmiş getirdi resimleri. Nelere dikkat etmeliyiz ustam. Buraya gavur harmanı deniyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
ustam hilalin oldugu tastaki yosun temizlenirse yardımcı emareler çıkabilir. kanallı iki delik ufak olana yön vermiş açıkçası ustam burada taş öbegi, çakıl yıgınları, çökme yapan yerler bunların hepsinde boşluk tesbiti yapmalısınız. giderseniz şayet daha ince ayrıntılarına bakarak incelerseniz nokta yapan yerlerde bulacağınıza inanıyorum. birde ustam köyün civarında kale varmı

Karamıstık

Kullanıcı
Ustam yosun lu taşı temizler tekrar foto alırız yüklerim buraya tekrar inceler iz. Buranın yakınlarında kale yok ustam.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bir mezar odası giriş yönünü yazdım.başın ve gözün baktığı ön istikametler incelenmeli.

bak güzel kardeşim bölge mezar ve m. odalarını barındırıyor.
resimler çok dar çekilmiş. bir iki tanesinde giriş yönlerini çizdim. lakin son resim ve ,çizmediğim bir diğeri tünelli ve bir birlerine geçişli odaların olduğunu söylüyor.
bunların her biri aslında ,detaylı geniş açılı çekimlerle ayrı konular halinde açılması gerekir ki başlangıçları dahi görülebilsin.
bunlarda boşluk tespitinin yanında maden tespiti yapılırsa boşa emek verilmemiş olur. sağlıcakla.

metin77

Kullanıcı
3 cu resimde gorunen 2 buyuk tasin arasini bir adimla bakim kac adim gelecek. Bu iki tasin ortasinda bir tas yigini ve cökme goruyorum sanki. Ortasinda bir bosluk verecekmi bakiver.