Paganizm üzerine bir çalışma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Paganizm üzerine bir çalışma

SEVALİ

Kullanıcı
Güzel konu Necat ustam. bu konuda @R00T ustanın diyecekleri vardır diye düşünüyorum. Sistemli yerlerde aranan bilgilerdendir. Bu arada @GOLD SAFİR ustam hoş geldin.
Çok Teşekkür Ederim BOZKURT ustam

Konu Çok detaylı ve Ağır Başlangıcı ve sonucu pek belli olmayan Tüm Ustalarım Haklılar
Rahnat lı Aytunç Altındal Araştirmacı Erhan Altunay Dç.Dr.Ramazan Kurtiglunun Aşağı Yukarı söylemleri aynıdır.

Bu ve değişik başka konularda bilgi sahibi olabileceğimiz Erhan Altunay 'ın Vergileri ile

Paganizmi çok iyi anlatan 1 film vardı Şu an Ismini Hatırlayamadım Yarın Büyük ihtimal le eklerim .
Hayır lı Gece ler diLiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Film gerçekliğe sadık kalmaz çoğunlukla, senaristin kafasına bağlı kalır. O yüzden hiç bir konuda film seyrederek fikir yürütmem. Bu konuda şirketteki arkadaşlarla bir diziyle ilgili konuşuyorduk. Kurtlar vadisinin Türkiye'yi anlattığını söylüyorlardı. Benim kanaatim ise gerçeğin % 10 una yaklaşacak bir dizi olsa oynatmazlar, çektirmezler. Ülke ticaretinin % 80 i yabancı ülkelerin eline geçmişken hiç bir filmde ya da dizide buna değinilmez ve olay ülke içindeki güçlerin konuya hakim olduğu izlenimini verir. Konu siyasete dönmesin diye bu konuda fazla yazmıyorum.

SEVALİ

Kullanıcı
Film gerçekliğe sadık kalmaz çoğunlukla, senaristin kafasına bağlı kalır. O yüzden hiç bir konuda film seyrederek fikir yürütmem. Bu konuda şirketteki arkadaşlarla bir diziyle ilgili konuşuyorduk. Kurtlar vadisinin Türkiye'yi anlattığını söylüyorlardı. Benim kanaatim ise gerçeğin % 10 una yaklaşacak bir dizi olsa oynatmazlar, çektirmezler. Ülke ticaretinin % 80 i yabancı ülkelerin eline geçmişken hiç bir filmde ya da dizide buna değinilmez ve olay ülke içindeki güçlerin konuya hakim olduğu izlenimini verir. Konu siyasete dönmesin diye bu konuda fazla yazmıyorum.

Çok Haklısın Ustam paylaşmamın amacı dun 1 film vardı ismini hatırlayamadım temelden ötürü yoksa bu gibi konular Film Dizi gibi yerlerde kesinlike gerçeği yansıtmaz aksine BATİL olanı DİN olarak kabulleniomeleri sağlar.
Bende yazmıyorum.
Aslin da yazmak anlatmak gerek fakat hemen otekikestiriyor lar.

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Aleykûm Selâm. Muhakkak izlenmesini tavsiye ederim. Film de aksiyon macera aramasın kimse sadece konuya odaklansın
Ustam mesela o filimlerden hangisini yada hangilerini tavsiye edersiniz ? Onlarca filim var hepsinin paganizmle ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam mesela o filimlerden hangisini yada hangilerini tavsiye edersiniz ? Onlarca filim var hepsinin paganizmle ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Mesela 1973 yılı yapımı Lanetli Ada’yı izleyin. 13. Savaşçı ve Kaynak filmini izleyin. Aslında hemen hemen hepsi izlenebilir filmler. Her birinde ayrı ve farklı önemli kesitler var. Ama psikolojik olarak kendizi kaptırmayın. Yakalamanız gereken nokta onların inancına göre usül erkân neymiş neyi gerektiriyormuş ona odaklanın bugün bir ashab veya islam filmi izlediğimizde nasıl ki gözlerimiz bazı noktalara aşina oluyorsa bunlarda kendi süre gelen yaşamlarını bildiğinden bildiklerini aktarmışlar. Siz asla filmde yönetmenin abartılarına (aşk,aksiyon,bilim kurgu) sahnelerine kanmayın.

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Mesela 1973 yılı yapımı Lanetli Ada’yı izleyin. 13. Savaşçı ve Kaynak filmini izleyin. Aslında hemen hemen hepsi izlenebilir filmler. Her birinde ayrı ve farklı önemli kesitler var. Ama psikolojik olarak kendizi kaptırmayın. Yakalamanız gereken nokta onların inancına göre usül erkân neymiş neyi gerektiriyormuş ona odaklanın bugün bir ashab veya islam filmi izlediğimizde nasıl ki gözlerimiz bazı noktalara aşina oluyorsa bunlarda kendi süre gelen yaşamlarını bildiğinden bildiklerini aktarmışlar. Siz asla filmde yönetmenin abartılarına (aşk,aksiyon,bilim kurgu) sahnelerine kanmayın.
Eyvallah ustam çok teşekkür ederim...