pirinc cubuklarlan 400 mt kadar bir yerden aldim bir kasa yeri. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

pirinc cubuklarlan 400 mt kadar bir yerden aldim bir kasa yeri.

Kervan07

Admin
Cevap: pirinc cubuklarlan 400 mt kadar bir yerden aldim bir kasa yeri.

Yok yok bu kadarıda fazla.
Ersan ustam iş sendeki cıbıklarda digil direk sende.

Ya seni biri zamanında üfürmüş yada anancıgın seni bayramda veya kandilde dogurmus.
MEzarı,kasayı,altını,gümüşü çeken sendeki cıbıklar digil basbaya sensin .))

Hem artık şu kasa veya mezarlardan birini açta bizimde gözümüz bayram etsin hiç yoktan.Hem bulup hemde acmıyosun biz fakirlerin nefislerine tacizde bulunuyosun boyna ustam,valla ayıp oluyor .))

Senin konularla asi ustanın konuları ne zaman okusam ahlakım bozuluyor dag bayır doloanıyorum.

hititli ustam bir gün kafayı yiyecek bak demedi demeyin:D:D

bence sizde bir an önce ersan ustamın cubuklarından bir tane edinin bak ersan ustaya dua edersin..inşallah sizde bulursunuz bir gün

Kervan07

Admin

ersan ustam hayatımızda göremiyeceğimiz kadar kasa gösterdin bizlere sağol var ol..fakat bu durum aynı zamanda bizlerin iştahını kabartır ve dağ taş demeden kasa ararız artık:)

bence herkesin bölgesinde az çok halen açılmamış kasalar vardır..bence halen umut var:)

ersan ustam emeğine sağlık

DRAGON-34

Kullanıcı

ERSAN değerli dostum pirinç çubuklarla buldum demişsin gümüş çubuklar bu kasayı bulamıyormu sen gümüş kullanıyordun neden pirinç kullandın burada söylermisin merkımı affet içinde ğümüş olduğunu açtıktan sonramı anladın yoksa açmadan mı anladın dahası nasıl anladın bize de söyle

ersan

Admin

Yok yok bu kadarıda fazla.
Ersan ustam iş sendeki cıbıklarda digil direk sende.

Ya seni biri zamanında üfürmüş yada anancıgın seni bayramda veya kandilde dogurmus.
MEzarı,kasayı,altını,gümüşü çeken sendeki cıbıklar digil basbaya sensin .))

Hem artık şu kasa veya mezarlardan birini açta bizimde gözümüz bayram etsin hiç yoktan.Hem bulup hemde acmıyosun biz fakirlerin nefislerine tacizde bulunuyosun boyna ustam,valla ayıp oluyor .))

Senin konularla asi ustanın konuları ne zaman okusam ahlakım bozuluyor dag bayır doloanıyorum.

ah ustam benim sende baya da haklisin marifet galbam bende ama az da olsa cubuk olmadimi bulamiyorun
ustam bu bendeki cubuklar para kokusunu aldimi av kupeyi gibi ustune giduiyor cubuklkar nereye giderse bende arkasindan gudiyorum bakalim bu cubuklar ne bulmus deyeustam.

ersan

Admin

ERSAN değerli dostum pirinç çubuklarla buldum demişsin gümüş çubuklar bu kasayı bulamıyormu sen gümüş kullanıyordun neden pirinç kullandın burada söylermisin merkımı affet içinde ğümüş olduğunu açtıktan sonramı anladın yoksa açmadan mı anladın dahası nasıl anladın bize de söyle

deyerli ustam pirinc cubuk gumuste hayatasamaz
ccubuklarin ta hareketlerinden biliyorum
nedense gumuste bu pirinc cubuklar sagdaki dik durur soldaki sag subun ustune gelir bu hareket oldumu kesin gumus altaki hayatrasamaz bilesin ustam

Gitti

Kullanıcı

hititli ustam bir gün kafayı yiyecek bak demedi demeyin:D:D

bence sizde bir an önce ersan ustamın cubuklarından bir tane edinin bak ersan ustaya dua edersin..inşallah sizde bulursunuz bir gün

Ersan usta sayesinde yiyecek kafamı kaldı gözünü seviyim .))

Hem yazın Ankaraya giderken karayolu üzerinde sag tarafta gördügüm acılmıs bir kaya mezarın tam karşısındaki bölgede gecenlerde bir arkadas gezintiye cıkmıs fotolar geldi.
120 km hızla gecerken gördügüm yerden baya baya şüphelenmiştim haklı cıkmısım.
Ersan ustamın fakir cıbıgı cam cıbıktan yapıp orya gidicem inş.
Konuyu yarın acmıs olurum giripte bakın gözlerinize nur gelsin dostlar .))

Hem kafayada koydum eger bi kasa filan denk gelirse direk acacam ve cıkanlarıda ersan ustaya inat burda paylaşacam .)))

O kadar kasa ve mezarı acmadan komaz ersan usta.Acıpta cıkardıklarınıda zaten hernereye koyuyorsa müze olmustur kesin .))

ersan

Admin

Ersan usta sayesinde yiyecek kafamı kaldı gözünü seviyim .))

Hem yazın Ankaraya giderken karayolu üzerinde sag tarafta gördügüm acılmıs bir kaya mezarın tam karşısındaki bölgede gecenlerde bir arkadas gezintiye cıkmıs fotolar geldi.
120 km hızla gecerken gördügüm yerden baya baya şüphelenmiştim haklı cıkmısım.
Ersan ustamın fakir cıbıgı cam cıbıktan yapıp orya gidicem inş.
Konuyu yarın acmıs olurum giripte bakın gözlerinize nur gelsin dostlar .))

Hem kafayada koydum eger bi kasa filan denk gelirse direk acacam ve cıkanlarıda ersan ustaya inat burda paylaşacam .)))

O kadar kasa ve mezarı acmadan komaz ersan usta.Acıpta cıkardıklarınıda zaten hernereye koyuyorsa müze olmustur kesin .))

,,,ah bre ustam beni gulduruyorsun ya sabah sabah allah ta seni guldursun ustam ,,,