Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Hocam beni bugün Tokat'tan bir kardeşim aradı. Senin nik ile benim niki karıştırmış. Dedi "cihazı canlı olarak senin ağzından" dinlemek isterim.

Nik karışıklığıni izah ettim.
Dedim benim cihazlarla işim olmadı.
Hiçbir cihazı alıp da kullanmadım.
Bilgim ve tecrubem hic yok dedim.
Hocamız testlerini bitirsin.
İyice emin olsun.
Sen bana nasıl itimat ediyorsan
Bende Hocama itimat ederim.
Hocamın "son sözunu" bekle. dedim.

Yolunu gözleyen çok Derviş var. 😀
Üzerine yük bindi haberin olsun.

Yükü ağır.olur devlerin
Testleri bitir
Son sözünü söyle
Bekliyor sevenlerin. 😊
Abi Allah razı olsun. Bunun farkındayım. Hakkal yakine ericez inşaallah. Bundan sonraki aşama bu nasipse... Son bir kaç testle herşey net olarak sunulacak... Definecinin cebindeki üç kuruştan Allah'a sığınırım.... Vebal almadan hakikati daha kuvvetli aktarmaya devam edicem :)

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Mavi olan yerin metal olma ihtimali yüksek
Evet üstad. Yorumunuz doğru. Zaten makinenin ayarları da bu şekildeydi. Yarın öğlen namazını müteakip aynı alanda tekrar 3 çekim daha yapicam... Bakalım aynı veriyi alabilicekmiyiz. Aynı veriyi alırsak, türbeyi Allah rızası için Restore etmeye karar verdik... :)

Reedmann

Kullanıcı
Evet üstad. Yorumunuz doğru. Zaten makinenin ayarları da bu şekildeydi. Yarın öğlen namazını müteakip aynı alanda tekrar 3 çekim daha yapicam... Bakalım aynı veriyi alabilicekmiyiz. Aynı veriyi alırsak, türbeyi Allah rızası için Restore etmeye karar verdik... :)
Hayırlısı olsun inşallah Nasibinde varsa alırsın Derinlik gösteriyormu cihaz

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Hayırlısı olsun inşallah Nasibinde varsa alırsın Derinlik gösteriyormu cihaz
Allah razı olsun. Derinliği tecrübe etmedim. Ama öğrendiğim kadarıyla 1.50 ila 2 metre arasında... Azerbaycandaki gardasimiz açtığı mezarlarda derinliği test etme fırsatı buldu, ve birebir doğru çıkmıştı..

KaranLik

Kullanıcı
El merü mea men ehabbe: Kişi sevdiği ile beraberdir, diyor hadisi şerif. Hiçbir tarafta benden kaçışın yok 😂😂
Sonuç bekleyenlerden biride benim aslında karar verdim alacam ama proton gibi çıkarsa hayal kırıklığı yaşarım. Ben evlerde kullanmak istiyorum genel anlamda yön muhabbeti ykkmuş 3x3 gibi alanıda tarayabilirsem bana yeterli gelecek. İnşallah guzel haberlerini bekliyorum ustam.