Pratik Çözüm... | Define işaretleri ve anlamları

Pratik Çözüm...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Pratik çözüm...
Arkadaşlar bizim haylaz sehpanın ayağını kırmış bende saksıyı çalıştırdım hemen çok basit bir çözümünü şak diye buluverdim...:D

Sizde kırılan kanepenin yatağın ayağıyla saatlerce uğraşmayın çok pratik bir çözüm.. şak diye hallediyorsunuz..:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
güzel fikirmiş beğendim:) yalnız içeçekleri bu sehbanın üzerine koyamassın,aklında bulunsun:)
sehba eskidi diye çöpe atarsan haberim olsun:):)
Bu sehpayı yatak odası takımının yanında hediye vermişlerdi yakında değiştirmeyi düşünüyorum ustam aklımdasın atacağıma bi garibanın işine yarasın nolacak...
Üstünde çay içmesi keyifli olurdu hani..
Eee çay içmeye ne zaman geliyoruz..
Bu sehbanin takımıda vardır herhalde
Çay ne demek ustam kurban olsun sen hele bir gel sehpa neki bunun oniki kişilik yemek masası takımı var onun üstünde tandır ekmeğimizi çökelikle dürüm yaptıkmı yanındada cimin üzümü oldumu varya değme keyfimize...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
100 $ lik desteler halinde 1060 deste var.
1060× 10.000 $=
10'600'000 $ eder.
Bayağı pahalı bir sehbaymiş.
Görüyonuz değilmi arkadaşlar, nasıl zengin olunuyor..
Cokelik ekmek üzüm :D:D
İnşallah bir gün o mübarek topraklarda, mübarek ellerinden yemek nasip olur..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
100 $ lik desteler halinde 1060 deste var.
1060× 10.000 $=
10'600'000 $ eder.
Bayağı pahalı bir sehbaymiş.
Görüyonuz değilmi arkadaşlar, nasıl zengin olunuyor..
Cokelik ekmek üzüm :D:D
İnşallah bir gün o mübarek topraklarda, mübarek ellerinden yemek nasip olur..

Hemende bizim serveti hesaba çökmüşsün ... şu kadar deste şukadar eder.. eee bizim servetimizde gözün var gibi geldi yanılıyormuyum...cık cık cık..! hiç beklemediğim bir adamdan...

çökelik meselesine gelirsek servet edinmek tamahkarlıkla başlar işin sırrı burada işinize gelirse kebabı ızgarayı rüyanızda bile görmemelisiniz... şaka bir yana yeri gelmişken bir aile büyüğümüz vardı çok ta zengin mürşide tabii takva ehli biri olduğu halde bir gün çocuğuz işte babamız kundura fabrikası kurmuştu iflas ettikten sonra herşeyimiz elimizden gitmiş sonrasında kalp krizinden vefat etmişti yarı aç yarı tok haldeyiz bir gün ziyaretimize gelmişti halimizden şikayetlenmeyelim diye zenginliğin tamahkarlığını bir bilseniz asla zengin olmayı arzu etmezsiniz demişti Allah cc. rahmet eylesin hiç unutmam...

Herkim olursa olsun ziyaretimize gelen dostlarımıza tandır ekmeği tulum peyniri üzüm ikram edebilmeyi çok isterim çünkü dostlar biribirine sevdiklerinden ikram etmelidir bende bu üçlüyü birlikte götürmeyi çok seviyorum sevdiklerimizle birlikte yiyebilmek dileğiyle inşallah...