Program Vasıtası Ile Arşivlerindeki Kayıtlı Yerleri Tespit Edebilme | Sayfa 18 | Define işaretleri ve anlamları

Program Vasıtası Ile Arşivlerindeki Kayıtlı Yerleri Tespit Edebilme

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
aGp434.jpg
[/url][/IMG]
metin77 kardesim verdigim konum neticesinde verilen konum ve cevresi 1.ci derece sit alanidir yukaridaki resimde magara turu buyuk odalar ve cevresel mezar odalari cekimler neticesinde belirlenmiştir.
tavsiyemiz bolgede calisma yapmamaniz dogrultusundadir.

metin77

Kullanıcı
aGp434.jpg
[/url][/IMG]
metin77 kardesim verdigim konum neticesinde verilen konum ve cevresi 1.ci derece sit alanidir yukaridaki resimde magara turu buyuk odalar ve cevresel mezar odalari cekimler neticesinde belirlenmiştir.
tavsiyemiz bolgede calisma yapmamaniz dogrultusundadir.
Ustam uyarın için teşekkür ederim. Zaten vazgeçtik oralardan. Helikopter yüzünden bırak işlem yapmayı oraya bakamıyorsunuz bile. Hergün sabaha kadar dönüyor ama ne için döndüğünü bilemiyoruz. Merak ettiğim için soruyorum. Paylaştığınız resimde gri renkte olan yerler boşluk mu oluyor?

metin77

Kullanıcı
screenshot2017-07-29-17-23-16-9b854.jpg

Ustam 1 numara ile işaretlediğim yer senin mağara dediğin yer...2 numara ile işaretlediğim yerde derin bir mezar yeri daha var sanki...Benim gördüğüm ve sistemimde çıkan bunlardır.
Saygılarımla
Eyvallah usta. Birinci şekilde 1 numaralı sivri olan yer tünel olma ihtimali var mı acaba ? Yukarıdan mağaraya inen bir merdiven olma ihtimaline göre soruyorum. 1 ci ile ikinci sekil arası tahmini kaç metredir?
Son olarak birşey daha rica edebilirmiyim. Paylaştığın resimde yolun diğer tarafinda çiriş tepe diye bir tepe var. O tepenin kendisi ve eteklerini 300 metreye kadar eğer kolay olacaksa bakman mümkün mü? Bu tepenin batı tarafı bize ait bir tarla.

metin77

Kullanıcı
Evet ustam ama " treasure" isimli bir yama eklenmiş durumda üstüne, bende onun kodları ile oynadım uzun süre boyunca.
Usta senin cihaz gerçekten iş yaparsa işin çok zor sana söyleyim. Neden mi, piyasada o kadar çok uyduğu var ki sahtekar varki anlatamam. Ben uyducuyum dediğin anda ana avrat küfürü yersin sana söyleyim. Ben ötekilerden farklıyım dediğin anda ötekilerde öyle diyordu der devam ederler.

kurtkaya

Kullanıcı
Usta senin cihaz gerçekten iş yaparsa işin çok zor sana söyleyim. Neden mi, piyasada o kadar çok uyduğu var ki sahtekar varki anlatamam. Ben uyducuyum dediğin anda ana avrat küfürü yersin sana söyleyim. Ben ötekilerden farklıyım dediğin anda ötekilerde öyle diyordu der devam ederler.
Uyarın için sağol metin77 usta. Ama ben uydusu falan değilim. Baktığımız şey uydu değil ki.. Ayrıca bu programdan bişeye bakmak için bi talepte de bulunmuyorum. Sadece programın tam verimle çalışmasını sağlamak istiyorum. Bunu yaparkende buradaki arkadaşlarla birbirimize bilgi anlamında faydamız dokunacağına inanıyorum

metin77

Kullanıcı
Uyarın için sağol metin77 usta. Ama ben uydusu falan değilim. Baktığımız şey uydu değil ki.. Ayrıca bu programdan bişeye bakmak için bi talepte de bulunmuyorum. Sadece programın tam verimle çalışmasını sağlamak istiyorum. Bunu yaparkende buradaki arkadaşlarla birbirimize bilgi anlamında faydamız dokunacağına inanıyorum
İlerleyen dönemde bu işi çözdükten sonra ücret karşılığında bakmak istediğinde karşılaşacağın olasılıklardan bahsettim sadece. Koordinat istediğim an herkes uydudan bakacağını düşüneceği sanıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kurtkaya

Kullanıcı
İlerleyen dönemde bu işi çözdükten sonra ücret karşılığında bakmak istediğinde karşılaşacağın olasılıklardan bahsettim sadece. Koordinat istediğim an herkes uydudan bakacağını düşüneceği sanıyorum.

Anladım kardeşim. Hassasiyetin için teşekkür ederim.. Ama bu programı full olarak çözdüğüm zaman bile kimseden hiç bir ücret istemeyeceğim. Birileri eğer böyle bir program yapıp bizim yer altımızı biliyor ve sömürüyorlarsa onlardan önce biz bulmalıyız diye düşünüyorum.
Saygılarımla.

metin77

Kullanıcı
Anladım kardeşim. Hassasiyetin için teşekkür ederim.. Ama bu programı full olarak çözdüğüm zaman bile kimseden hiç bir ücret istemeyeceğim. Birileri eğer böyle bir program yapıp bizim yer altımızı biliyor ve sömürüyorlarsa onlardan önce biz bulmalıyız diye düşünüyorum.
Saygılarımla.
Anlıyorum Allah yolunu açık etsin. Başkalarını düşünürken kendini de telef etme. Yardımcı olayım derlen kendini harcatma.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
Ustam uyarın için teşekkür ederim. Zaten vazgeçtik oralardan. Helikopter yüzünden bırak işlem yapmayı oraya bakamıyorsunuz bile. Hergün sabaha kadar dönüyor ama ne için döndüğünü bilemiyoruz. Merak ettiğim için soruyorum. Paylaştığınız resimde gri renkte olan yerler boşluk mu oluyor?
dogrudur gri renkte olan yerler bosluk tabir ettigimiz yerlerdir. vazgecmenize sebindim malum sit alanlari tehlikeli yerlerdir malum orda meshurda hoyugunuz var.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
kurtkaya kardesim kullandigin cihaz veya sistemin calisma prensibi nedir acaba uydu degil demisin fakat resimlerden uydu resimleri kullanildigi anlasiliyor .
ayrica elektronik muhendisiyim demisin bransin nedir acaba?