Program Vasıtası Ile Arşivlerindeki Kayıtlı Yerleri Tespit Edebilme | Sayfa 15 | Define işaretleri ve anlamları

Program Vasıtası Ile Arşivlerindeki Kayıtlı Yerleri Tespit Edebilme

hayallerimde006

Kullanıcı
Ayrıca bu programın en büyük özelliği yakındaki yerler butonu arazinin eski isimleri aradığımız yerler dağ tepe mevki isimleri kendi koyunuzde bile bilmediğiniz yerlerin ismini bulur vaybe dersiniz
Hangi program bu cepte güncelleme diyorsunuz cep telefonundaki bu program saygilar

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rafet5757

Kullanıcı
Program Adı sygic Navigasyon yalnız yeni versiyonda eski görüntüler yok yakındaki yerler butonu şimdi ikinci bir program istiyo 2013..2014 versiyonunu indirebilirseniz en azından arazideki yer mevki isimlerinde ise yarar lakin görüntü okuma biraz test yapmak lazım

ersan

Admin
sygic --programi ise yariyorda guzel cubuk yurudemeyen arkadaslar hic heveslenmesinler nedense 30--40 mt arasi bir atma oluyor kim yerelerde 70 mt bilem basima geldi var er sey ordaki arazi yapisina cok bali ve noktayi vururken bir uzeli var cok cok uzagina atmasin deye

feylezof

Kullanıcı
sygic --programi ise yariyorda guzel cubuk yurudemeyen arkadaslar hic heveslenmesinler nedense 30--40 mt arasi bir atma oluyor kim yerelerde 70 mt bilem basima geldi var er sey ordaki arazi yapisina cok bali ve noktayi vururken bir uzeli var cok cok uzagina atmasin deye
Sayin ustam nedir bunun ozeli

ersan

Admin
Sayin ustam nedir bunun ozeli
ustam bakacak olan noktayi resmi butuyorsun ,,max,,boyutunda ve az ust sag kuseye tikliyorsun ozaman noktaya yaklasiliyor ben uyle yapiyordum dayma ve 10 mt kadar yaklasiyordum en zor yerinde cubuklarlan tam noktayi bulmak oluyor bu programda cubuklarlan .

leono

Kullanıcı
daha öncede yazmıştım bu konu içinde, aynı siteden indirdiğim sygic 17.0 sürümünü ilk samsung triend telefona kurdum on numara çalıştı,
sonra t50--sony ve s7 galaxy ye kurdum o özellik çalışmadı, dünde s4 galaxy ye kurdum ama s4 te çok farklı ibareler çıkarttı, tek bir yerimi gösteriyor orası balkaya dediğimiz kaya, asıl büyük mahzeni görmüyor,
bu bence telefonun çözünürlüğü ile alakalı,
dikkatimi çeken önemli yerleri birçok program ve tarayıcı ile gezdim inceledim ve artık bazı şeylerden eminim diyebilirim, yerimden eminim yani,

bilgisayarınızda earth yüklü ise aşağıdaki dosyayıda indirip açınız earth otomatik çalışır, 2001 yılndan daha geriye gidince pek işe yaramıyor,
yere yakınken görüntüyü yatırırsanız eski tarihler çıkar, 84 yılına kadar

memati43

Kullanıcı
ustam bakacak olan noktayi resmi butuyorsun ,,max,,boyutunda ve az ust sag kuseye tikliyorsun ozaman noktaya yaklasiliyor ben uyle yapiyordum dayma ve 10 mt kadar yaklasiyordum en zor yerinde cubuklarlan tam noktayi bulmak oluyor bu programda cubuklarlan .
sygic --programi 2014 lemi böyle yapıyordunuz

leono

Kullanıcı
13 ve 15 ve 16 sürümlerini dene, farklı çıkıyor,
lakin ersan ustanın dediği gibi çubuk vs ile teyit etmek şart, çünkü koordinatlar tutmuyor, her versionda farklı atma yapıyor