Pulse Dedektörde Yüksek Kalite | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Pulse Dedektörde Yüksek Kalite

karadağ

Kullanıcı
vlf sistemler çok düşük verimliliğe sahip sistemler. Bu nedenle ilgilenmiyorum. Eğer tek para için kullanılacak cihaz diyorsanız 3s nano yakında çıkıyor. tek parada ve hatta bir parada çok iyi verilere sahip. 1gr altın toprak altı 20cm ye yakın algılıyor. Ayrıca 1x1 başlık da takılabiliyor.

karadağ

Kullanıcı
Bir kullanıcımız bugün 45 lik başlıkla değersiz olarak aldığı bir sinyali ne olduğunu görmek için kazdığında 120cm den 10-12 dövme çivi çıkarmış. Çivilerden birinin fotosunu da foruma eklemiş. 45 lik başlık, 120cm den 10-12 adet dövme çivi ve ayrımlı. Bence çok iyi bir değer.

Saygılar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
karadağ usta ne 45 nede 1x1 m başlık 55 _60 cm lik başlık varmı önemli bir ihtiyaç 1x1 iki kişi tarafından kullanılıyor ben tek olmayı ve derini severim

karadağ

Kullanıcı
60 lık başlığımımız var. Zaten ben de bu başlığı sizin gibi tek olmayı tercih edenler için yapıyorum. Linkte fotoğrafını görebilirsiniz

xxx.xxx.xxx

Bilgilendirme:

2-Bölüme giriş yapan üyeler, bölüm içerisinde kesinlikle satış yapamaz, adres veremez, Web adresi veremez, telefon numarası veremez kısaca iletişim bilgilerini yayınlayamaz.

Anlayışınızdan dolayı teşekkürler warning

Moderatör tarafında düzenlendi:

Albatros

Kullanıcı
60 lık başlığımımız var. Zaten ben de bu başlığı sizin gibi tek olmayı tercih edenler için yapıyorum. Linkte fotoğrafını görebilirsiniz

xxx.xxx.xxx

Bilgilendirme:

2-Bölüme giriş yapan üyeler, bölüm içerisinde kesinlikle satış yapamaz, adres veremez, Web adresi veremez, telefon numarası veremez kısaca iletişim bilgilerini yayınlayamaz.

Anlayışınızdan dolayı teşekkürler warning
Ustam 60 lik basligin ortalama maksimum algilama derinligi nedir?