Radyostezi

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
denizliden20 ustam herşeyi anladımda çok iyi çok güzel bir konu yapabilenler için
ama her insan rabıta yapamaz bunu sizde biliyorsunuz dediğiniz gibi insan resmen bunu yaparken kendini bu işe ruhen vede bedenen vermesi gerek anladığım kadarıyla çok zor bir iş gerçekten ama ilgilenen arkadaşlar için çok değerli bilgi bunlar elinize ağzınıza sağlık sağolun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
selamün aleyküm ustalarım. bu işin özünde aslen 2 .bana göre 3 .önemli temel nokta var.asli olanlardan başlayalım.1-tamamıyle konsentre olayı aramızdaki bazı kardeşlerimiz bilir rabıta diye bişey vardır.bir konuyu yoğunlaşırsın başka bişey düşünmezssin.şimdi elimize resme aldık resme bakarken konsanTre oluyorsun kafayı boşaltıyorsun.kendini resmin içindeymiş gibi oluyorsun.yani resimdeki yerdesin gibi.kıbleyi karşına alıyorsun başlıyorsun aramaya.(yani resmen arazidesin)malın üstüne geldiğinde çubuk tepkilerin aynı arazideki gibi oluyor.yani arazide ne yaşıyorsan aynısını resim üzerinde yaşaman lazım.bu yöntemle çizimlerini de atabilirsin yani sağlığın yerindeyse arazide ne yapıyorsan aynısını uygula derinlik boşluk vs vs. herşey bire bir doğru çıkar farklı bişi çıkmaz .2-bu bakımı başlamadan zaten abdestli oluyoruz.bulunduğumuz odadaki elektiği şartelden kesiyoruz.ceb telefonları kapalı yani hiç bir elektirik akımı yok geceyse mum la ışık alıyoruz.perdeler kapalı olacak.kesinlikle yanlız oluyoruz.yani ortamda kendi enejimiz ve vucut elektriğimizden başka hiç bir yer olmayacak.3.bu benim tezim ben çubuklarımla 6-7 yıldır konuşurum severim çubuklarım yatağımın baş ucunda durur.eşim dahil kimseye dokundurtmam .bu çok önemli sadece tektakım. çubuk kullanırım.yanlız bu ilimi başarmak için iyi bir çubukcu olmak gerekiyor.yani araziye çıktığınızda.bırakın mahseni.3+1 ev düşünün.derinlik hiç sorun deil.30-40 metre derinlikde toprak altındada olsa.bu evin planını bukadar derindeyken çıkarta biliyor olmanız lazım.odaları içindeki malların.duvarları.kirişleri.sutunları kapıları bir evde ne varsa simetrik olarak metrelerce üstten çizebiliyor olmak lazım.bu çizimler arazi ile evdeki çizimler birbirine tamamlaması lazım.saygılar.umarım gerekli bilgiyi sunabilmişimdir.
elimden kurtulamazsın. haçanki kapıyı açtın buyur ettin,karnım doymadan kalkmam arkadaşım. tatlısına kadar isterim.
bu yaşımda beni yeni denizlere açtın.
her yazdığına evvallah. yarım saattir namazdan sonra deniyorum. merakım ,derinliği nasıl alıyorsun.
resim 30 cm. alanda tarifin gibi yürüyorum,dışına çıkıyorum,her yönden hedefi yön alıyorum. üzerine geldiğimde tepkisini de çok güzel alıyorum.
kaç tane forumdan bile bilmediğim yerlere göz attım ,tecrübelerimle denedim. çok enterasan sonuçlar gördüm. kendim i kandırmıyorsam, ilk denemede hayret ettiğim bir durum yaşamama vesile oldu. tabiki ,geniş zaman içinde ,resimle araziyi birebir örtüştüğünü görürsem o zaman kendime inanabilirim.

denizliden20

Kullanıcı
elimden kurtulamazsın. haçanki kapıyı açtın buyur ettin,karnım doymadan kalkmam arkadaşım. tatlısına kadar isterim.
bu yaşımda beni yeni denizlere açtın.
her yazdığına evvallah. yarım saattir namazdan sonra deniyorum. merakım ,derinliği nasıl alıyorsun.
resim 30 cm. alanda tarifin gibi yürüyorum,dışına çıkıyorum,her yönden hedefi yön alıyorum. üzerine geldiğimde tepkisini de çok güzel alıyorum.
kaç tane forumdan bile bilmediğim yerlere göz attım ,tecrübelerimle denedim. çok enterasan sonuçlar gördüm. kendim i kandırmıyorsam, ilk denemede hayret ettiğim bir durum yaşamama vesile oldu. tabiki ,geniş zaman içinde ,resimle araziyi birebir örtüştüğünü görürsem o zaman kendime inanabilirim.
hayırlı olsun ustam bak o kadar zor deil.bunun deneyini şöyle yapacanki kendini kandırıp kandırmadığını anlarsın birinden sizin bilmediğiniz bir yer olsun.daha önce ölçü attığı bir yer olsun.google ört fotosu iste.aynı noktayı bulabilirseniz.kendinizi kandırmıyorsunuzdur ustam.yemeğe tatlıya gelince denizlinin tüm yemekleri sana feda olsun ustam.derinliğe gelince benin aylardır deli danalar gibi sizlerden ısrarla öğrenmek istediğim.derinlik ölçüsü.arazide beceremediğim olayı nasıl evden becerecem.:Dher şeyi çözdüm bir o kaldı sizinle karanar ustamla allah nasib ederse bir araya gelirsek derin ölçü üzerinde yani 20 -25 metrelik bir derinliğe sizden öğrenirsem evde uygulamaya geçecem.:Dyazımdada açıklamıştım arazide her şeyin tam olmalı ki evde başarıyı yakalayasın.çok şükür arazide nokta.plan proje .olayında sorunum yok tek sorunum.derinlik ölçüsü.onuda öğretmek siz eli öpülesilere düşüyor.ben şöylede düşünüyorum.belkide rabbim hepsini bana nasib etmiyor.başkalarınada muhtaç olsun.başkalarıda bu işlerden sebeblensin diye :Dsaygılar ustam

denizliden20

Kullanıcı
Ustam konu için teşekkür ederiz .
önemli bir konu bu. Ve sizin bu konuda deneyimli ve full donanımlı olduğunuzu biliyoruz. Acele etmeden, soru cevap şeklinde yardımcı olursanız harika olur. Dünyanın kabul ettiği bir husus.
estafurullah ustam rabbim ne nasib ettiyse bişiler yapmaya çalışıyoruz.ustam ne biliyorsak elimizden geleni yapmaya çalışırız inşlh

Warning

Kullanıcı
Sevgili @denizliden20 ustam bu iş çok yorucu ;) oldukça da omuzlarım ve boynuma ağırlık çöktü kendime gelemedim mevlam hayırlara vesile eylesin sanada Kolaylıklar nasip eylesin inşaallah bir ara kilo ve derinlik Hesabını görüşelim paşam :) Allah'a emanet olasın cümleten selametle

Sent from my iPhone using Tapatalk

Warning

Kullanıcı
Çok şükür Üstad'ım bir test Yaptım haber bekliyorum Allah cc hayırlı mübarek etsin inşaallah teyit Alınca bilgilendireceğim senide dua et paşam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Sevgili @denizliden20 ustam bu iş çok yorucu ;) oldukça da omuzlarım ve boynuma ağırlık çöktü kendime gelemedim mevlam hayırlara vesile eylesin sanada Kolaylıklar nasip eylesin inşaallah bir ara kilo ve derinlik Hesabını görüşelim paşam :) Allah'a emanet olasın cümleten selametle

ilk günlerin ve sorumluluk bilincinin neticesi böyle olur.
seni bitkin görmeyi istemeyiz. her şey yolunda inşaallah. kendini bitirme.