Resimler neyi anlatıyor | Define işaretleri ve anlamları

Resimler neyi anlatıyor

kordelya

Kullanıcı

kordelya

Kullanıcı
Cevap: Resimler neyi anlatıyor

yılan isaretimi var sol tarafta arkadaslar

kordelya

Kullanıcı

ARKADASLAR bu V isareti bi kayanın uzerinde ve kayanın ustunde buyuk bi kare gibi bi alan var ve bu v isareti olan kayanın her iki tarafıda dere yatagı gibi kazılmıs ne anlama geliyor.

cantar

Vip Üye

burası sani insan eliyle yapılmış bir arazi gibi çamur hazırlanmış dökülmüş deniz kenarında kumdan kaleler binalar yapar gibi değişik bir arazi yapısı ilginç ama en mantıklı bu yeri gördüm kendimce...

kordelya

Kullanıcı

hocam benim merak ettigim bu yerlerde tılsım olurmu en ustten 2. resmime bakarsanız kayanın yan tarafında bi tane haç işareti göreceksiniz. birde bu V seklinde kayanın uzerinde isaret var o sizce normal bir işaret mi? Buralar acılmamıs daha once hic bir calısma yapılmamıs.

abrias

Kullanıcı

güzel kardeşim bu tip kayada işaret olmaz hepsi doğal masallara inanmayın gerçekçi olun.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

kordelya üstad,

cantar ustanın belirttiği yer haricinde banada çoğu doğal gibi geldi.abrias ustanında dediği gibi bu tür kaya çeşidine işaret yapmak pekde doğru olmaz,çünkü aşınma durumu çok fazla.kum taşı gibikolay gibi bir yapısı var.işaret kalıcı ve belirgin olmalı.

tılsım olayına gelince burada oldugunu sanmıyorum,çünkü net bi işaretin yok.haç dediğin yeri göremedim.

en belirgin yer cantar ustanın paylaştığı yer.
bana kalırsa daha net işaret ara,çok fazla resim eklemişsin.çoğu aynı.

buna gerek yok.işareti 4 yandan çekersin,2 metre geriden.sonra yakın 2 resim çekersin.sonra işarete yaslanıp çevre resmi çekersin yeterli olur.

kolay gelsin.
Allah c.c gönlüne göre versin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Boşluk bakmalısın

adamali

Kullanıcı

değerli dostum buralar para yeri değil! para saklamak için uygun yer değil..bu yüzden tılsım olayını burda unut..

bu tarz yerler araştırılması en zor yerlerdir artı tehlikesi vardır,yani bastığın yerler kırılabilir.bir an kendini başka bi yerde bulursun:)

burda hiç bir şey yok diyemeyiz..elbetde vardır ama bulacağın şey mezardan başka birşey değildir..orada en önemli olanı dikili kayanın yanındaki kapı gibi duran yer. muhtemel arkası odadır.mezarlara kazı izni olmadığından bence burayı unut..
selamlar saygılar