Resimlerde Ne Anlatmak Isteniyor

Sado6161

Kullanıcı
Ustalar resimler bir arkadaştan geldi bilginizi esirgemesseniz sevinirim
4ac351027f4d4486a5e144c952486955.jpg
4c80609cbe9b1723bdf76327f5465d6e.jpg
5ca0a53ede9ecc74dd4a60cd0221e0b1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Kilise ibadet yerine benziyor bunu arkadasina soyleyip biraz daha genic acidar her yonlu cekerse daha iyi yorumlanir diye dusunuyorum

GraSviTi

Sado6161

Kullanıcı
Kilise ibadet yerine benziyor bunu arkadasina soyleyip biraz daha genic acidar her yonlu cekerse daha iyi yorumlanir diye dusunuyorum

GraSviTi
Anladım üstad teşekkürler

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ESRARENGİZ ustamız çok sağ olsun resimlerin görünmesini sağlamış.
bir çok ustamızın kon uyu görmesine rağmen bir yorum getiremediği gibi,bende buradaki figürlerin bir çoğunu ilk kez görüyorum. inançla ilgili semboller gibi görünmekte.hangi medeniyet kullanmıştır ona dahi fikir veremiyoruz. ilk kez böylesi bir durumla karşıyayız.
yalnız kayadaki işçilikler ve sağda bir sürüngen betimlemesi olması mutlaka yapıtın olduğunu gösteriyor.
tecrübeli biri yerinde boşluk tespiti ile gizemlerini çözebilir. selametle.

Sado6161

Kullanıcı
ESRARENGİZ ustamız çok sağ olsun resimlerin görünmesini sağlamış.
bir çok ustamızın kon uyu görmesine rağmen bir yorum getiremediği gibi,bende buradaki figürlerin bir çoğunu ilk kez görüyorum. inançla ilgili semboller gibi görünmekte.hangi medeniyet kullanmıştır ona dahi fikir veremiyoruz. ilk kez böylesi bir durumla karşıyayız.
yalnız kayadaki işçilikler ve sağda bir sürüngen betimlemesi olması mutlaka yapıtın olduğunu gösteriyor.
tecrübeli biri yerinde boşluk tespiti ile gizemlerini çözebilir. selametle.
Sağolasın ikizceli ustam eet resimler kısıtlı ve tam ney değil bi arkadaş gönderdi yardımcı olanilşrmisin diye eskişehirde bir yer yakın olmadığı için gidip resimleme imkanım yok tşk yorumlarınız için

esrarengiz2828

Kullanıcı
son roma veya bizans olduğu gözüküyor evet dini açıdan ve mezar açısından bazı betimlemeler yapılmış genel resim olursa daha güzel olur para açısından gezmek ve görmek güzel olur daha neler var bakmak gerek haçın alttan içeri giriş ibadethane yerleşim yeri yeraltı şehri bunlar ya girişlere yakın yerlere yada mezarlara yakın yere yapılır öncelikle bunu unutmayalım cevap yazmamam ikizceli ustamın yorumunu yapmasını beklediğim içindir genel kanımız aynıdır umarım muhaffak olursun