Resimleri Dogru Yukledim Buradan Devan Edelim.hac ,kuyruklu Ucgen,cakil Yigmalar. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Resimleri Dogru Yukledim Buradan Devan Edelim.hac ,kuyruklu Ucgen,cakil Yigmalar.

Yaman24

Kullanıcı
giral ustam cakilar evet birtanesi kazilmis benim haberim var ama yanlis yer kuzey yondeki cub..k la bosluk ve aldik ,yanlislikla dogu yondeki malesef oyel duruyo dursun .biraz once yukliyecegim isaretli kayda ilgimi ceken kare gordum ,bu sizce ne olabilir usatlarim. harita tasida duzenleme yapiyorum yuklucem .

gıral

Vip Üye
Karenin kasa olacağını sanmıyorum yinede biçekiçle yoklamakta fayda var

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
YAMAN KARDEŞİM ÖNELİKLE İŞİNE ÖNEM VERİP böyle bir konu actığın için teşekkur ediyorum daha önçe burada üçgenin yorumunu yazdım ya unutuldu yada ciddiye alınmadı demekki üçgen ve altındaki verilen akıntı tamamen yanıltma bu üçgenin üzerine dikiliyorsun ve sağ omuz caprazına bakıyorsun .olay bu cakıl yığmaların mezar bunlardan anfora tarzı eşyalar cıkar canak çömlek işi yinede şansını dene derim hayırlı olsun

Yaman24

Kullanıcı
s.a ustalarim kisaca anlayatim ,bu harita tasi yasli bir amcamiz ,bizat kendi olcumleriylen cikardik kilicin alica dogru olan kolunu olctu ,2 cm daha sonra alta murc deligi ama yere bakanini olctu oda 2 cm ve daha sonra ,alic agacian dogru 2 m ilerisi hufuelndi ,ve herhangibi birsey cikmasa ,buradan birsaler alacagiz dedi bize ve harita tas 25 cm cikinca ,isler degisti dedi bakti inceledi ve patika yol olmasi lazim dedi burada, ve o patika yol hayvanlari koyarlar tas orme olmasi lazim patika yol oraya gidiyor dedi ve aradi aradi bulamadi malum yasliydi, bizde sadece bakakalmakla yetindik bu dediklerim 15 sene once olan olay ve halen oyle duruyo burasi amcamiza gelince bakti bulamyinca aksam oldu hatir icin gelmisti daha sonra gelecek diye soz verdi, cocuklar boyla kalsin ben gelecem dedi bizde bekledik ne gelen var ne giden ,amcamiz ogrendik zehirlenmis vucudunda yaralar cikmis gelme sansi kalmadi,ama telefonda bize soyle dedi bulamadinizmi yok dedik arastirin vaz gecmeyin sakin ve bende burada ustalarimda fazla bilgiylen yoluma devam etmek istiyorum.hrita tabir etgim tasin uzerini kirmizi kalemle cizdim belirgin olsun diye,

Son düzenleme:

Yaman24

Kullanıcı
Yagmur ustam tesekur ederim , tebecuhunuz evet ben acemi defineciyim , ve bu isi severek yapmaya calisiyorum sizin gibi degerli ustalardan tercube edinmeye calisiyorum bilgi icin ayrica tesekur ederim.saygilar

Yaman24

Kullanıcı
Giral usta yorumun icin tesekurler. YGMUR ADAM ustam ucgenin ustune cikip sag omuz capraz bakip ne gormem lazim bu konuda birazdaha bilgi verirmisiniz ,rica etsem

efkan55

Kullanıcı
Okla zaten yeri gostermissin geriye girisini bulmak kalmis boyle guzel fotograflama yaptigin icin tebrik ediyorum ..ücgen olan yerde yatik kayanin altindan da girişin oldugunu düşünuyorum

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaman24

Kullanıcı
YAGMUR ADAM ustam aynen sag caprazda cakil yigmalar var ok tesekurler.verdigin bilgi icin efkan 55 usta yorumun icin sizede ayrica tesekur ederim saygilar .efendim