Rölyefli kaya mezarı

akrep06

Kullanıcı
Cevap: Rölyefli kaya mezarı

s.a arkadaş böyle güzel bir yer görüpte evde yatılırmı amacım zenginlik degil sadece görsellik gerçekten harika usta eline vede yüregine saglık gitmeden bize de bu güzelligi yaşattın sagolasın

akrep06

Kullanıcı

s.a burada açılmadık daha düzüneler var

karainci78

Kullanıcı

sözün bittigi yer :) emegine saglık usta..

TRUVA

Admin

emeğine sağlık kardeş; antalyadan da bir örnek atayım dedim.

ASİAVCI

Kullanıcı

İŞTE SİZE ACILMADANKİ HALİ:D:D:D:D:D KİM ACMIŞSAA :D:D:D:D

İŞTE O AN ACILMAMIŞ HALİYLE KARŞINIZDA:D:D:D

İRON

Kullanıcı

s.a mubarek başkentli ustam.resimlerin göüzümüzün pasını sildi desem yeridir.çok güzel bir vadi bi okdarda ilginç vede farklı bi yaşantı alanı içerisinde.açılmış kaya mezarları vs....lakin işin en çok ilginç yanı bana göre tabi sölü yorum.baştan ikinci resimdeki kaya mezarının kapısının az biraz soluna doğru baktığında.hafif eğilimli bir ağaç görüyorum.ve onun gibi niceleri.buda ibretlik nazarıyla bakanlar için çok ince bir hadise var.yani demek istediğim yuce ALLAH c.c ne kadar buyukturki cansız bi kayalık alanda bile canlı bir ağacı yeşertiyor.çok şükürler olsun rabbimize yarrabbi çok şükür sana ne kadarda hamd etsek gene azdır. musluman olduğumuz için çok kısmetliyiz gerçektende.sunduğun resimler için de çok tşlr.asi usta.paylaşımlarınızın devamını diler,başarılar diyorum meslek hayatınızda.selametle kalınız mubarek usta...

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı

İŞTE SİZE ACILMADANKİ HALİ:D:D:D:D:D KİM ACMIŞSAA :D:D:D:D

İŞTE O AN ACILMAMIŞ HALİYLE KARŞINIZDA:D:D:D

s.austa dikkat edewrsen resimdekiinsan figürünün göçsterdiği gibi az hafif kafasıı tamda kazılan yere bakıyor.hakkatende çözümü çok kolaymış.tabi anlayanlar için diyorum..ama gerçektende bu kaya mezarı kadar daha kolay bi,r malzeme saklam yöndtemi görmedim.kapaklı mallarb haricinde..elinize sağlıkk selametle kalınızz.

ASİAVCI

Kullanıcı

işte size komple bir konu işareti rölyefi acılmamış hali acılmış hali,BAKARSINIZ İÇİNDEN CIKANLARIDA YAYINLARIM...ne dersiniz