Rüyada Görülen Yer | Define işaretleri ve anlamları

Rüyada Görülen Yer

BAYBURTLU

Kullanıcı

değerli ustalarım bu fotolar çevre fotolaRI ama karla kaplı bu yüzden özürdiliyorum sizlerden

değerli ustalarım bu son 3 fotograf bir bütün daire şeklinde arazide bir daire içinde yüzyden biraz yüksek yani çekimde işaretler 1 resim sağ taraf2 resim orta3.resim sol tarafı göstermekte biraz foto eksikliği oldugundan dolayı sizlerden tekrar özürdilerim saygılarımla

BAYBURTLU

Kullanıcı
haklısın abim arkadaş gidecekti dedik bi bakalım gördüğün yere bu yüzden abim kusuruma bakmazsınız inşallah

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Valla usta rüya görmeyen defineci yok :D bakma sen rüyalara ben resimlerde bişey göremedim benim göremeyipte sizin görüp anlatmak istediğiniz şey nedir acaba resimlerde rüya dışında:D

BAYBURTLU

Kullanıcı
iyide ustam bu yeri ben görmedim gösteren gösteriyo işte ben sadece ufak bi oyma gözüme ilişti oda işret değilse hayırlısı derim ustam yinede yorumun için teşekkür ederim

Warning

Kullanıcı
Paşam eline yüreğine sağlık mevlam hakkında hayırlısını nasip eylesin inşaallah.
İyi güzelde acelen ney idi biraz bekleyeydin hele kar bi çözüleydi ondan sonra gideydin birde kar tutmayan yere baksaydın tavsiyem bi boşluk tespiti yap bakalım testten zarar gelmez kar tutmayan bölgede hayırlısı inşaallah :) birde rüya diyorsun aman dikkat mübarek sağ gösterip sol vuruyor haberin olsun :D :D :)

BAYBURTLU

Kullanıcı
yaw abi hiç sorma hava güzeldi bi gidip yeri görelim dedik bende rüya görüldüğü için bi etüt yapayım dedim ama olmadı heralde sağlık olsun bakalım:)

Warning

Kullanıcı
yaw abi hiç sorma hava güzeldi bi gidip yeri görelim dedik bende rüya görüldüğü için bi etüt yapayım dedim ama olmadı heralde sağlık olsun bakalım:)
:) :) :) :) hayırlısı hayırlısı eyvallah

isteme isteme nar olur,
mevlaya bırak hakkında hayırlı ise yolu güllük gülistanlık olur.
Unutmaki
Murad etme murad etme olmuyorsa inat etme :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kışta kıyamette,verdiğin emeğin boşuna olmadığını düşünüyorum.

orta kısma masa üzerinde büyüterek bakarsanız ,bir şeyler yapılmış olduğunu görürüz.

burada bir giriş olacak. ayrıca traşlanmış çiziklerle belirtiğim şekilde ,muhtemelen sağ kısmında ,fazla yüksek olmayan bir setli yerde,bazı gizemlerin olma ihtimali kuvvetli.
bayburtlu kardeşim,önümüz bahar. canın sağ olsun yeterki. bir daha yorulursun o kadar.